השנה האחרונה היתה אחת היפות והמוצלחות בקריירה של ליאור נרקיס, אם לא היפה והמוצלחת שבהן, וגם, לדבריו, אחת השנים היפות בחייו. נרקיס התחתן, הקים בית בישראל והוליד את ילדו הראשון.

המוזיקה בכלל, ושיריו החדשים בפרט, היו שזורים באותן חוויות חיים גדולות. את השיר "שפוי בשבילך" , ביצע נרקיס לראשונה בחופתו, כהקדשה מיוחדת לאשתו. את התפילה "ברכת הכוהנים" שר בברית המילה של בנו בכורו דוד לפני מספר שבועות.

הלחין בעצמו את הלהיטים הגדולים

שני השירים כלולים באלבומו החדש וה-13 במספר של נרקיס - "ערב טוב". האלבום כולל ארבעה שירים אותם הלחין בעצמו: "ברית אהבה" ושלושת הלהיטים הגדולים "ערב טוב" (שזכה לגרסה בבולגרית), "אני מבטיח" - הדואט עם אייל גולן ו"העיניים שלי".

כמו כן כולל האלבום החדש את הלהיט הגדול "מתוקה", אותו כתבו והלחינו דודו אהרון ומשה פרץ, וכן את הסינגלים "נשמה",שכתב והלחין דודו אהרון, "קפה או סרט", "אתן לך שנים" וכאמור "שפוי בשבילך" ו"ברכת כהנים", אותו יבצע לראשונה מול קהל בהופעה רשמית באמפי קיסריה.

נרקיס חוזר לקיסריה

אחרי שכבר הופיע הקיץ בקיסריה בהצלחה רבה ואף אירח את אייל גולן, יחזור נרקיס בספטמבר הקרוב לשתי הופעות במקום, שיתקיימו ב-27-28/9, חול המועד סוכות. כזכור, בחודש יולי האחרון הופיע ליאור נרקיס בנתניה, בהופעה מיוחדת מול קהל של אלפים, ששודרה בערוץ 24.

>> 6 שירים שמחים: לירן נוטיק, "חתולה שחורה", הבן של מרגול בפרודיה ועוד