שרית חדד צילמה היום תמונות המיועדות לפאר את עטיפת אלבומה החדש. חדד זכתה לסטילינג מיוחד כאילו היתה זמרת ג'אז המככבת בסדרה תיעודית על תולדות מוזיקת הנשמה בארה"ב.

האלבום החדש יהיה האלבום מס' 20 בקריירה הענפה של חדד. הוא ייצא בחודשים הקרובים, וסינגל חדש וראשון מתוכו יגיע בקרוב. כהרגלה בקודש אוספת שרית חדד יחד עם מנהלה האישי אבי גואטה שירים רבים מיוצרים רבים ומגוונים, ובוחרת לאלבומה את הטובים ביותר בעיניה. לא מן הנמנע כי גם באלבום החדש ישובצו, למשל, שירים של יוצרים כמו הנרי, שסיפק לחדד בעבר להיטים גדולים כמו "חגיגה" ו"מירוץ החיים".

כזכור, אלבומה הקודם של שרית חדד "מירוץ החיים" יצא לפני כשנה וכלל מספר להיטים גדולים, ביניהם "מקודשת" ו"מירוץ החיים". בהמשך השנה נבחרה שרית חדד ל"זמרת העשור" ובעקבות הבחירה הוציאה את הדואט "רגע גדול" עם אייל גולן. אחר כך, כהרגלה, פינקה חדד את המעריצים עם די.וי.די בהופעה חיה מקיסריה עם מיטב הלהיטים. השיר האחרון שהוציא, שהפך גם הוא, כרגיל, ללהיט הוא "בא לי", מתוך האוסף המתקרב "1 סוכר שחור חזק".

"אני מאוד מתרגשת לקראת האלבום החדש שהוא אלבום מס' 20 בקריירה", אומרת שרית חדד. "הוא יהיה שילוב בין מערב ומזרח. אני מצטלמת היום ברדינג 3 על במה, המקום שאני מרגישה בו הכי נוח. אווירה מהנה וכייפית. זה הכי להרגיש בבית מבחינתי. הסינגל הראשון מהאלבום ייצא בקרוב ועד אז אני עובדת באולפן על השירים החדשים".

שרית חדד סט 1 (צילום: שי פרג)
זמרת נשמה. שרית חדד על סט צילומי האלבום החדש שלה | צילום: שי פרג
שרית חדד סט 5 (צילום: שי פרג)
מושלמת. שרית חדד על סט צילומי האלבום החדש שלה | צילום: שי פרג

>> חובבי ציון בשני רמיקסים להורדה חופשית; המעריצות של ג'סטין ביבר איימו על חיי חברתו; פיני חדד ונתי לוי בדואט חדש