שריף פרומו
נחשב ל"פצצה מתקתקת" על הכביש. שריף | צילום:

הזמר שריף (מייק שריף) נידון לחמישה חודשי מאסר בפועל על נהיגה ללא רישיון, עקב פסילה, כך מאשרים הערב ל-mako גורמים במשטרת ישראל. גזר הדין ניתן כבר לפני כחודש ימים, ומקורבים לזמר אומרים שהוא החל לרצות את עונש המאסר שלו כבר לפני חמישה ימים.

רשויות החוק החמירו עם שריף, שמשתייך לקבוצת הנהגים המכונה במשטרת התנועה "פצצות מתקתקות", זאת אחרי שלפני כעשור שנים נפסקו לו בבית משפט חמש שנות מאסר, כיוון שנהג בצורה לא אחראית וללא רישיון, וביצע תאונת דרכים שהביאה למותו של חברו, עמוס מימון ז"ל. העבירות שיוחסו לו אז כללו גרימת מוות ברשלנות, נהיגה ברשלנות שגרמה לתאונת דרכים, נהיגה ללא רשיון, הדחה בחקירה ושיבוש הליכי משפט.

מנהל רדיו חיפה: "שריף הודיע לנו שהוא נשפט ונכנס לכלא"

בתחנת הרדיו בחיפה בה משדר מייק שריף, טוענים שהזמר עצור כבר כמה ימים והודיע שיעדר מהשידורים. אריאל נישליס, מנהל רדיו חיפה 99.5, אומר היום ל-mako: "התוכנית של שריף, שהוא ממוצא דרוזי, מיועדת לחבר את תושבי דליית אל כרמל ועוספיה הדרוזים עם תושבי חיפה והקריות. עד כמה שאני יודע שריף הוא השדרן הדרוזי היחידי בארץ. והוא עשה את זה יפה בחצי השנה האחרונה".

-ולאן הוא נעלם בימים האחרונים?
"הוא הודיע לנו שהוא נשפט על עבירת תעבורה ונכנס לחודשיים בכלא. הוא כבר התחיל לרצות את העונש שלו. מה שחשוב לי להדגיש, זה שנעשה כל מה שאנחנו יכולים כדי לקלוט אותו בחזרה ולסייע בשיקום שלו אחרי שיסיים לשלם את חובו לחברה. הוא אהוב על כל המאזינים ועובדי הרדיו, הוא משהו מיוחד. הצלחנו דרכו לחבר את האוכלוסיות שיש בינן נתק. זה מבחינתנו שירות לקהילה".

שריף - שיר 1
יש לך ביצוע ל"Baby You Can Drive My Car"? | וידאו WMV:

הזמר מייק שריף, בן 34, יליד הכפר הדרוזי עוספייה, התגלה כבר בגיל 7 בתוכנית כשרונות צעירים בערוץ הראשון. אז הוא כונה "ילד הפלא הדרוזי". ההופעה הטלוויזיונית שסללה לו את הדרך היתה בקאברים לשירים "יום הרווקים" ו"בסבוסה", עם הגיטריסט יהודה קיסר, שלקח אותו תחת חסותו. בהמשך נוהל שריף על ידי אבי גואטה שהוציא לו ארבעה אלבומים. שרית חדד החלה את הקריירה כזמרת הליווי שלו והשניים אף הקליטו שני דואטים.

האח של שריף מתחזה לו בשיחה עם mako

קווין שריף, אחיו הגדול של מייק שריף ומנהלו האישי, ענה היום לשיחת טלפון מ-mako וניסה להתחזות לאחיו הזמר. "זה שקר ומוזר לי שזה מה שאמרו לך", אמר, "קשה לי כאמן לעמוד בשעות השידור. אני חוזר מהופעות בארבע בבוקר ובגלל זה לפספס את השידור".

-רגע, אני מדבר עם קווין או עם מייק שריף?
"זה אני, מייק, איך אני בכלא אם אני מדבר איתך עכשיו? אתה רואה שזה שקר".

-ברדיו חיפה אומרים שאתה לא מגיע לשידורים כבר כמה ימים והודעת שאתה נכנס לכלא.
"מי אמר לך את זה? זה שקר".

-מנהל הרדיו, אריאל נישליס, אמר.
"אז הוא משקר לך, נשמה, אני כבר אדבר איתו על זה, הוא כבר ישמע ממני. אני לא בכלא. אני, קשה לי עם השעות של לקום בבוקר. אז ביקשתי לדחות את שעות השידור. אני לא מצליח גם להקליט ולהיות משועבד לרדיו ולהופעות, ואני מפספס כמה דברים. מה שהוא אמר לך זה שקרי מוזר לי שהוא אומר את זה".

-נראה לי שאני מדבר עם קווין, אח של שריף, ולא עם מייק.
"לא, זה אני מייק. נשמה, אתה רואה שאני לא בכלא? אני עובד על דיסק חפלה חדש. בקרוב יוצא, טוב נשמה?".

כאמור - הן ממשטרת ישראל והן מרדיו חיפה אישרו היום שהזמר מייק שריף עצור בכלא.