בחודשיים האחרונים דודו אהרון הפך לזמר המדובר ביותר במדינה, בעקבות הסכסוך המתוקשר עם אמו ציפורה. יש שאמרו שאייל מלכא אחראי על ההתבטאויות של ציפורה נגד דודו וזוגתו בתכנית של אליקו ויש שאף תקפו את אליקו שהגזים כשהעלה את ציפורה לשידור. "דודו כועס על אליקו ופגוע ממנו. הוא מסתמס איתו ולא יוצא עליו זה כי הוא לא רוצה שאליקו יקבור אותו", מספר זמר קרוב לדודו אהרון, "לדעתי הוא לא צריך את אליקו, הוא פשוט לא רוצה לפתוח עוד מלחמה חוץ מזו שכבר יש לו".

כעת נחשף סרטון חדש, בו אליקו מלבה את האש: ביום שני האחרון מאור אדרי חגג במופע ההשקה של אלבומו החדש, "צלילים של תקווה". לאחר שנגמר האירוע ודלתות הרידינג 3 נסגרו, המשיכו ליאור נרקיס ומאור אדרי בחפלה פרטית עם זמרים ואמרגנים נוספים. ליאור נרקיס שר את להיטו "ריחות של אלכוהול", ואז התבקש מבחור שישב בטברנה לברך את שריף שהגיע למקום עם אייל מלכא. נרקיס ענה לו: "שריף מלך אמיתי, אייל מלכא ערב טוב לך", כנהוג לכבד בערבי טברנה.

עד אז הכל היה רגוע וטוב. אליקו שישב ליד ליאור נרקיס לקח את המיקרופון של נרקיס והחל לחקות את ציפורה: "דודו תחזור הביתה... תחזור הביתה, שק של נחשים" ואז כשרצה להחזיר לנרקיס את המיקרופון הוא הביט בחיוך לאייל מלכא שישב מולו בשולחן וקרא לעברו ״אייל מלכא... רק אתה אשם בהכל... עשקת את הילד״. נרקיס, שנראה נבוך מכל הסיפור, לקח את המיקרופון והודיע: ״אני לא משתתף בחגיגה הזאת, רק אומר ערב טוב לאייל מלכא״. 

וילון אנשים (צילום: אביב חופי)
אליקו והחיקוי. בדיוק חיפשנו מישהו ל"ארץ נהדרת" | צילום: אביב חופי

"ישבתי שם בטברנה שבסוף ההשקה של מאור אדרי, ליאור נרקיס שר בשולחן ואליקו ישב לידו ופשוט לקח לו את המיקרופון והתחיל לחקות את ציפורה אמא של דודו בצחוק. היינו בשוק", מספר זמר שנכח בחגיגות. אדם נוסף שישב בשולחן מספר: "לא יודע מה עבר על אליקו. או שהוא מחפש כותרות או שהשתן עלה לו לראש. איפה הכבוד שלו לדודו אהרון? אם דודו ישמע על זה הוא לא יעבור על זה בשתיקה". 

תגובתו של אליקו: "דודו וציפורה הם אנשים שאני מלווה למעלה מעשור, אוהב אותם, וכל מה שיוצא מפי בא מאהבה גדולה. ציפורה כוכבת ואורחת קבועה שלנו בסופי השבוע באילת, ועל דוד כל מה שנגיד לא מספיק. אז כאכון די לסכסך יא נחש, אז גם פה תעלה מילה במילה בלי צנזורה. יום מקסים".