המשבר נפתר (תמונת AVI: אבי ביטר חי בסרט)
אבי ביטר | תמונת AVI: אבי ביטר חי בסרט

בעוד שהתוכנית "אייל גולן קורא לך" שוברת בעונתה השלישית שיאי רייטינג והיא התוכנית הנצפית ביותר בתולדות ערוץ 24, יש גם כאלה שמרגישים מקופחים. אחד כזה הוא אבי ביטר, מקופח מקצועי, שבעבר היתה לו תוכנית משלו בערוץ "ביפ" וכעת מנסה בכל דרך לחזור לאור הזרקורים.

אמש, בסביבות השעה 2 בלילה פרסם אבי ביטר בפייסבוק פוסט מתריס, רצוף שגיאות כתיב, מביכות, בו הוא מאשים את אייל גולן בגזענות.

אין תמונה

וכך כותב הביטר, שבחר לדבר בשם "הזמרים הים תיכוניים" כולם: "הזמרים המזרחיים קצת כועסים שהמוזיקה של אבי ביטר חזרה שוב בגדול, ובתוכנית של אייל לא מסכימים לשיר את השירים של אבי ביטר, כאילו שאבי ביטר זה מין מחבל מהחיזבאללה. זה רק מראה על גזענות ורוע לב. אייל גולן אולי שכח כמה היה בא ל'ליברטי' לשמוע אותי שר. בכל מצב שיהיה לו בהצלחה. אבי ביטר זה מותג ולא יעזור לאף אחד" (השגיאות תוקנות).

מ"ליאם הפקות", חברת ההפקות של אייל גולן נמסר בתגובה: "המתמודדים באייל גולן קורא בוחרים את השירים אותם הם שרים ,ללא התערבות של ההפקה בכלל ואייל גולן בפרט. לכן הטענה המופנית לאייל גולן אינה נכונה.

"אייל גולן הזמר הלאומי מעריך את אבי ביטר מאוד ואת פועלו ואכן נהג להגיע למועדון הליברטי ונהנה מהופעותיו הרבות של עופר לוי, נאחל בהצלחה רבה לכולם".