איציק קלה - "בא לי"

איציק קלה פרומו (צילום: אוסנת רון)
בא לו. איציק קלה | צילום: אוסנת רון

איציק קלה מוציא את השיר החדש "בא לי", שכתבה ארלט ספדיה' הלחין רביב בן מנחם ועיבד והפיק מוזיקלית תומר עג'ם. זהו סינגל חדש לקלה מתוך אלבום חדש של קלה שצפוי לצאת במהלך השנה הקרובה.

לקראת האלבום יוצא איציק קלה, אחד מאבני היסוד של המוזיקה הים תיכונית, לסיבוב הופעות חורפי בהיכלי תרבות ברחבי הארץ. קלה יופיע ב-6 בפברואר היכל התרבות נהריה, ב-16.2 בהיכל התרבות בנס ציונה וב-24.3 בהיכל התרבות בבאר שבע

 

אלי לוזון - "כזה רומנטיקן"

אין תמונה
מזל טוב. אלי לוזון

אלי לוזון חגג לאחרונה יום הולדת ולכבודו הוציא את השיר "כזה רומנטיקן". את המילים והלחן יצר יניב דהן, ואת העיבוד וההפקה המוזיקלית אייל דהן.

זהו שיר חדש של לוזון אחרי תקופה ארוכה. לפניו יצא הסינגל "ללכת עד הסוף" לוזון, שהעלה לאחרונה את המופע "אופרה בלאפה" עם שלושה טנורים,  צפוי להוציא בהמשך השנה אלבום חדש. לאחרונה התארח לוזון באולפן השקוף של ערוץ 24 עם מיטב להיטיו, כמו "פרי גנך" ו"איזו מדינה".

 

אודי דוד - "צועק חזק"

אודי דוד פרומו (צילום: דורון עדות)
על מי אתה חושב שאתה צועק. אודי דוד | צילום: דורון עדות

אודי דוד מוציא את השיר "צועק חזק" אותו כתב והלחין, עם עיבוד של דורון אלימלך, ואליו מצורף רמיקס של הצמד מאש ודרוב.

"השיר הזה הוא  יצירה שאני מאד גאה בה", אומר דוד. "יש בה כך כך הרבה עומק מצד אחד וקלילות ושמחה מצד שני. השיר נכתב כבלדה ים תיכונית נוגעת, אשר בעזרתו האדיבה של דורון אלימלך מוגשת כשיר שמח שעושה חשק לקפוץ ולרקוד למקצב הבלאדי הממכר שלו.

"השיר מדבר על התחושות שעוטפות אדם רגע לפני שהוא משאיר מאחוריו אהבה ומחליט למרות הקושי להלחם עליה בכל זאת. מבחינתי אסתפק שהשיר ייגע בקומץ אנשים השרויים במצב זה כדי שיחשבו פעמיים לפני שיעשו פעולה פזיזה".

השיר לקוח מתוך אלבומו של אודי דוד שצפוי לצאת בהמשך השנה. ממנו יצאו עד כה השירים "תני לי", "סנילי" ו"כבר לא ילדה".

 

מורן קריטי - "מתרחקת"

אין תמונה
מתקרב. מורן קריטי

מורן קריטי, שחגג השבוע את יום הולדתו ה-30,  מוציא את השיר החדש "מתרחקת", שכתב רמי לב והלחין, עיבד והפיק מוזיקלית דורון אלימלך.

זהו סינגל נוסף לקראת אלבום חדש של קריטי שייצא בקרוב עליו הוא עובד עם המפיק גולן שרעבי. מהאלבום יצאו עד כה השירים "כשתסלחי", "אלופה" ו"קרוב אלייך".

כזכור, קריטי הוציא בעבר מספר שירים אך אלבום מלא טרם יצא לו. עתה, עם ניהול והפקה אחרים, הוא פותח שנה חדשה עם תקוות חדשות

 

>> משה פרץ בקליפ "קחי אותי אלייך"