הזמר נתנאל חוזר עם השיר "תני לו", סינגל רביעי מתוך אלבומו החמישי, שייצא בקרוב. את המילים לשיר החדש כתבו דינה שימחי וניסים מרי ללחן יווני מוכר. האלבום מושפע מאירועים אישיים שעבר נתנאל והשירים בו קצביים ואופטימים. עד כה יצאו מהאלבום שלושה סינגלים: "השיר שלך", "את" ו"נולד מחדש".

נתנאל החל להופיע לראשונה כסולן בלהקת בית הספר היסודי "בר אילן" בכפר סבא. לאחר סיום התיכון ניסה להתקבל ללהקה צבאית אך התגייס לשיריון. במהלך השרות הצבאי קיבל פניה להצטרף כסולן ללהקת החתונות "הבוגי". הוא הופיע במועדון ה"חלום" בנתניה שם הופיעו בצעירותם גם חיים משה, אלי לוזון, ישי לוי וזהר ארגוב.

הפריצה הגדולה של נתנאל התרחשה בשנת 1995 עם הלהיטים "בלילות", "כוח" ו"את לי אור". בהמשך הוציא את האלבומים "ככה תנצחי" ו"בין השירים". ב-2001 הוציא את הלהיט הגדול והאלבום "ילדה של אב". באותה השנה השתתף בתוכנית "בטברנה עם שמעון פרנס" בערוץ 2 באופן קבוע.

בעקבות מספר אירועים אישיים עשה נתנאל הפסקה ארוכה מהופעות והקלטות. בשנת 2007 השתתף במחזמר "בחזרה לזוהר", שכלל קטעי משחק ושירה עם מיטב להיטי זהר ארגוב, בהשתתפות אביהו מדינה, אבנר גדסי, סגיב כהן, מורן קריתי, והשחקן מתי סרי.

בשנה האחרונה חזר נתנאל לעבוד על אלבומו החמישי כשהוא, לדבריו, בוגר ובשל יותר.