אין תמונה
"כמה עלתה שרית חדד?"

שרית חדד מוציאה את השיר "כמה כמה", אותו כתבו והלחינו קובי אוז ויוני רועה. לעיבוד ולהפקה המוזיקלית אחראי תמיר צור (פעמיים זוכה פרס אקו"ם לשיר השנה). חדד חוזרת לשתף כאן פעולה עם אוז, שאחראי ללהיטים גדולים שלה כמו "יאללה לך הביתה מוטי", "כשאני איתך אני כמו דג" ו"למה הלכת ממנו".

השיר החדש "כמה כמה" מתייחס בהומור למוסד החתונה הישראלית, בה כולם שואלים כמה עלה כל דבר וכל מה שמעניין את מי שבא לחתונה ואת מי שמתחתן הוא הכסף. חדד משתעשעת כאן עם ז'אנר שירי החתונות שרווח במוזיקה הים תיכונית, כשהיא שרה על העלויות של פרט ופרט בחתונה, כולל, כמובן, המשפט שייכנס לפנתיאון: "כמה עלתה שרית חדד?".

כהרגלה מובילה כאן חדד את הז'אנר להתייחס לעצמו בהומור ולא לקחת יותר מדי ברצינות את התחום הפורה של שירי חתונות. אגב, לקובי אוז ולהקת "טיפקס" יש ברזומה את השיר "התקליטן", שגם הוא עושה צחוק מאירוע החתונה.

"כמה כמה" הוא למעשה סינגל שלישי מאלבומה הבא של חדד. קדמו לו "יפֶה יָפֶה" ו"לינדה לינדה", עכשיו מה שחסר לה זה שיר על עזאם עזאם.

"כמה כמה"

"כמה כמה....כמה שכירות על האולם כמה שילמת על העוגה, כמה עלה סידור פרחים כמה הוצאת על השמלה / כמה עלתה הלימוזין הנצנצים על המרבד, מתי יתחילו זיקוקים כמה עלתה שרית חדד

כמה כמה...כמה עלו ההזמנות ומה כתבתם על הצ'ק, אולי נכנסנו לחובות אולי העסק יתפרק / האלכוהול תוצרת חוץ שילמתם טיפ למלצרים, והאבא די לחוץ כמה יביאו האורחים

כמה כמה....היום הכי חשוב השואו שתיכנסי כמו בריז'יט ברדו, כך אומרת המפיקה כותבת קבלה שמנה, והנה נשיקה של החתן והכלה / מקושטים במלמלה חוזרים לחדר במלון, ובמקום לאהוב קצת לישון מיד סופרים את הממון

כמה כמה....שיהיה במזל טוב...".

שרית חדד משיקה אפליקציה חדשה

 

אין תמונה
משיקה אפליקציה חדשה. שרית חדד
במקביל מוציאה שרית חדד אפליקצייה חינמית חדשה, שפותחה על ידי חברת מובייל1. האפליקצייה החדשה תתעדכן מדי יום ומציעה רדיו שרית חדד עם ערוצים, אפשרויות התאמה אישית ואפשרויות חיפוש מתקדמות לפי מילים ואותיות. בין הערוצים: על רחבת הריקודים - מיטב הלהיטים שכיף לזוז איתם, מאז ועד היום - הלהיטים הגדולים ביותר, הגל השקט - הבלדות הגדולות והמרגשות.

כמו כן מציעה האפליקצייה אפשרות לערוך פלייליסטים לפי בחירה אישית מתוך הדיסקוגרפיה המלאה - 20 האלבומים שהוציאה חדד עד היום, וגם הלהיטים מתוך האלבום שבדרך: "יפה יפה", "לינדה" ו"כמה כמה". לאפליקציה גם אפשרויות שיתוף של הפלייליסטים ברשתות החברתיות, קישור ישיר לעמוד היוטיוב הרשמי של שרית חדד ואוסף של תמונות של הזמרת.

>> אייל גולן בקליפ החדש "כשאת איתו"