אייל גולן ושרית חדד מוציאים את הדואט "עד הסוף", לקראת שתי ההופעות באיצטדיון בלומפילד שיקיימו ב-24 וב-25 ביוני עם הזמר היווני ניקוס ורטיס.

את השיר כתבה והלחינה הזמרת והיוצרת רינת בר (שאחראית ללהיטים רבים, כמו "בתלם אוהבים"). את העיבוד וההפקה המוזיקלית יצר (איך לא) יעקב למאי.

שילוב הקולות בין גולן לחדד נשמע כאן יפה, משום ששניהם זמרים מצויינים. העיבוד וההפקה המוזיקלית משלבים אלמנטים טורקיים בבתים, יווניים בפזמונים ורוק בקטע המעבר. "עד הסוף" מועמד כבר עכשיו להיות "שיר השנה" בסוף השנה העברית במוזיקה הישראלית.

זהו דואט שני משותף לגולן וחדד בקריירה, אחרי השיר "רגע גדול", שיצא כאשר נבחרו לזמר וזמרת העשור של ערוץ 24 ו-mako לפני כמעט חמש שנים. אייל גולן ושרית חדד נחשבים לזמר ולזמרת המצליחים ביותר במוזיקה הים תיכונית בישראל מזה עשור וחצי.

עוד ב-mako מוזיקה:

"עד הסוף"

"שוב אני רוצה לדעת, אם את עוד מתגעגעת, רוצה לראות אותך היום / כן אני מתגעגעת, אם אתה רוצה לדעת
גם אני רוצה אותך היום

למה זה קשה לי, למה אוי למה אלוקיי

פזמון: תן לי, תן לי את לבך, תן לי, תן לי את כולך, תן לי, תן לי את הכל / תני לי, תני לי את לבך, תני לי ,תני לי את כולך, תני לי, תני לי את הכל

אם תבואי אלי אוהב, תחבק ותלטף, רק אותך אוהב עד הסוף / רוצה לשמוע את קולך, לחבק וללטף, רק איתך אלך עד הסוף

למה זה קשה לי, למה אוי למה אלוקיי

פזמון: תני לי, תני לי את לבך, תני לי ,תני לי את כולך, תני לי, תני לי את הכל / תן לי, תן לי את לבך, תן לי, תן לי אהבה, תן לי, תן לי את הכל, תן לי את הכל".