הזמר איתי לוי פרץ השנה בגדול עם הלהיט "כמעט שיר אהבה", בעקבותיו הגיעו שירים נוספים, כמו "מה עובר עלייך", "ילדות של פעם", "בלילות קרים" ו"נשב ונדבר".

כעת מוציא איתי לוי, שנחשב לאחת מתגליות השנה במוזיקה, את אלבום הבכורה שלו "מה עובר עלייך", הכולל שישה עשר שירים, שהם פרי יצירה של לוי וכמה מטובי היוצרים בז'אנר הים תיכוני בישראל.

האזינו מתוך האלבום לשלושה שירים חדשים בהשמעת בכורה מיוחדת: "אף אחת אחרת", "יחד נתגבר" ו"כולנו קטנים".

"אף אחת אחרת"


מילים: דולב רם, לחן: פן חזות, עיבוד: נדב ביטון, פן חזות , דולב רם ואיתי לוי, הפקה מוזיקלית: נדב ביטון.
"יותר לא אוותר לך גם כשהלב לא פוגע, כמעט ומשתגע, אם טוב לך בלעדיי, אני כבר לא יודע / עוד מעט ואתלכלך בשקט שיבוא, מקווה שטוב לך, טוב לך איתו / יש בך מה שאין לאף אחד אחרת, מודה שבלילות כשאת לא נשארת, עיוור עוד מחפש את הדרך לאהוב, יותר כבר לא שלם, השקט עוד פוצע, באהבה מזמן אני כבר לא נוגע, יופייך עוד מצטייר עם צעדייך בדמיון / האושר מתנגן לך והבדידות מחבקת, אף פעם לא שוכח כשטוב לך בלעדיי, אל מי את מתקרבת / עוד מעט ואתרסק בשקט שיבוא, מקווה שטוב לך, טוב לך איתו".

 

"יחד נתגבר"


מילים ולחן: צדי אור, עיבוד והפקה מוסיקלית: נאור סינואני.
"חיכיתי ימים חיכיתי לילות, כתבתי מילים וגם מנגינות, עלי ועליך ילדונת. חיפשתי בין הרים לבן גבעות, שאלתי חברים רקמתי חלומות, עלי ועליך ילדונת. ואור קטן מרחוק נותן לי סימן, הנה הגיע הזמן / והשעות חולפות והזמן לא עובר, הבטחת לי שיחד על הכל נתגבר, אז איפה את תגידי לי איפה את. כי השעות חולפות געגוע בי גובר, נשבענו שיחד על הכל נתגבר, אז איפה את תגידי מאמי איפה את / הרחובות ריקים וגם הסמטאות, בגופי מתחזקות אותן רעידות, ואת בשלך שותקת. חיפשתי בין הרים לבן גבעות, שאלתי חברים רקמתי חלומות, עלי ועליך ילדונת, ואור קטן מרחוק נותן לי סימן, הנה הגיע הזמן".

 

"כולנו קטנים"


מילים: עינת הולנדר, לחן: סגיב כהן, עיבוד והפקה מוזיקלית: תומר מתנה
"מלאכי שמים באו לקראתך, יש חיוך על השפתיים אור בעולמך, אל תשכח מאיפה באת אל תלבין פנים, כי בסוף היום כולנו קטנים / עולה השמש באה ממזרח, כאב קטן מאמש עוד מעט נשכח, קום ולך קדימה זה מה שנשאר, כמו שהבטיחה אמא תמיד יהיה מחר, הקשב ללב שם בין החדרים, ישנה אמת שאין גם בספרים / כל שרצית כבר הפך שלך וכמה שקשה, הייתה לך ברכה שמח באוצרותיך רק אל תתבלבל, ואל תסטה מדרך ישמור אותך האל, הקשב ללב שם בין החדרים, ישנה אמת שאין גם בספרים / ואם יאמרו דבר לרעתך, ואם יקשו מאחורי גבך, ואם תהיה צרה עינם בך, אהיה אתה שלם עם עצמך, שלם עם עצמך".