עומר אדם (צילום: אוהד רומנו)
אין מה לעשות. עומר אדם | צילום: אוהד רומנו

שיר חדש של עומר אדם הוא תמיד סיבה למסיבה עבור חובבי המוסיקה המזרחית. הבוקר, עם השיר החדש "כמו בימים", המסיבה הזו היא מסיבת שירי נשמה שבכניסה אליה שמים על הלשון גלולת דיכאון מרירה וממכרת עם טעם חזק וצובט.

את "כמו בימים" כתב רותם כהן והלחינו דורון אלימלך ואליאב מועלם. אלימלך גם עיבד והפיק מוזיקלית. כמו לא מעט שירים אחרים של אדם גם כאן יש טעמים מהמטבח הערבי.

"כמו בימים" הוא למעשה שיר חמישי מהאלבום השלישי של עומר אדם שצפוי בקרוב. קדמו לו הסינגלים "נסיכה",  "מתקרבת מתרחקת", "וואיי לי", והקליפ שנלווה אליו, ו"מאמי זה נגמר".

"כמו בימים"

"אין לי מה לעשות נגד הפחד שתלכי, אין לי מה לעשות אם תפסיקי לאהוב, לא חשוב רק שאדע שאת נלחמת, קצת בשבילי קצת בעצמך לא לעזוב.

אין לי מה לעשות אם תחליטי לוותר, אין לי עוד כוחות שאבדו לי עם הפחד, לא חשוב רק שאדע שאת נלחמת, קצת בכאב קצת ברצון להיות ביחד.

כמו בימים שהיה ברור שרק נאהב, כמו בלילות שבכינו אז ביחד..איך שהלכנו רחובות שלמים כשאת עלי על הגב, אבל יש לי אותך לפחות בראשי. אם תתני אלחם כי זה לא אנושי, שאת הולכת כשאת הולכת מעולמי.

אין לי מה לעשות אם תחליטי שהכול נגמר, אם תרצי את הלילה קצת לחשוב על מחר, ולא חשוב רק שאדע שאת נלחמת, קצת בכאב קצת לתקן לב שנשבר".