מאור אדרי מוציא באופן רשמי את הביצוע המרגש שלו לשיר "תשמור על העולם ילד" , איתו פתח את ההופעה שלו באמפי קיסריה, שנערכה ב-1 ביולי. פחות מחודש עבר מאז, אבל נדמה שעבר כמעט נצח.

כזכור, מאור אדרי עלה להופיע בקיסריה ערב אחרי שהגיעה הבשורה הקשה על מציאת גופותיהם של שלושת החטופים, גיל-עד שער, נפתלי פרנקל ואייל יפרח ז"ל. דחיית המופע לא עמדה על הפרק, ובמקום זאת נכנס אדרי בלילה לחדר חזרות ויצא עם הגרסה שלו לשיר הקלאסי של דוד ד'אור. על הבמה הקדיש אותו לזכר שלושתם.

המופע צולם עבור שידור בערוץ 24, ומתוכו מוציא היום אדרי כסינגל את הביצוע שלו, כתפילה למען חיילי צה"ל הנלחמים בעזה ולאלו שנפלו על הגנת המדינה.

מאור אדרי: "אני שומר בבטן את מה שאני חושב"

"אני מנסה להיות מאופק כבר תקופה ארוכה ולשמור לעצמי בבטן את מה שאני חושב", אומר אדרי. "אבל אני כבר לא יכול. הדמעות חונקות בגרון ובכל יום אנחנו שומעים על עוד ועוד הרוגים לכוחותינו. די כבר נמאס! אלוהים, שמור על הילדים שלנו שכבר לא יודעים מה זה יום ומה זה לילה, ומקריבים את חייהם כדי שאנחנו נחיה כאן בבטחה.

"אני משתדל לעשות את המעט שאני יכול ולהופיע מדי שבוע במקלטים ומוצבים ולשמח את תושבי הדרום. אתם מרגשים אותי עם האחדות הלאומית הזאת, שכולכם אוספים כספים, כולכם יוצאים לרחובות לעצרות תמיכה בצה"ל - אין עליכם. עם ישראל חי! אמן שהילדים שלנו שמשרתים בצה"ל יחזרו בשלום לביתם".

מאור אדרי בהופעה בקיסריה (צילום: תום סיימון)
"עם ישראל חי! אמן שהילדים שלנו שמשרתים בצה"ל יחזרו בשלום לביתם" | צילום: תום סיימון