הזמר איתי הררי יוציא בקרוב את אלבום הבכורה שלו "בת מלך", ומתוכו הוא משחרר היום את הסינגל החדש "למה את כועסת", אותו כתב והלחין עם נאור סינואני. השיר מחבר מזרחית עם קצב של רגאיי בהתחלה ובאמצע, ונגיעות של כלי נשיפה בלוזיים.

"האלבום יוקדש לאשתי מעיין, שנשואה לי כבר שלושה חודשים", אומר הררי. יהיו בו חומרים מגוונים, השתדלתי לגעת בכל הסגנונות, יש שיר רוק, שיר דאנס, שיר חפלה, הכל. יהיו בו 15 שירים מתוכם יצאו כבר עשרה: "וזה כואב", "רק רציתי לאהוב", "ילדת רחוב", "אני לא אני", "ילדה בובה", "מה קורה פה", "אשתי", הלהיט הגדול ושיר הנושא "בת מלך". השירים הנוספים יהיו "קחי את כל האהבה", "מביט בך מאושר", "אני לא אני" (גרסה קצבית) ו"כל יום".

הררי, בן 27 מגני תקווה, התחתן עם בחירת ליבו אחרי תשע שנים יחד. אביו, אבנר הררי, לא נכח בחתונה, לצערו הרב. "מאז החתונה גיליתי שהחיים כשאתה נשוי הם אותו דבר ואני מאושר מאוד", אומר איתי הררי. "ילד יגיע כשהוא יגיע, הכל מלמעלה".

"למה את כועסת"

"איפה את רוצה להגיע מבלי להודיע קראתי בשמך, בואי נילך רק ביחד ואין בי שום פחד להיות לצידך, אז מי בלילות מחכה לך כל פעם כותב לך עד כמה אוהב, אז בואי תראי שגם ילד יכול לספק לך את מה שבלב

פזמון: למה את כועסת אל תהיי כל כך קשה אליי, תני לי לספר לך מה עובר עליי

למה את לא מתייחסת לא מתרגשת רוצה שנלך, אל מקום בו השמש זורחת ואת בי נוגעת חלום לצידך, מי בלילות מחכה לך כל פעם כותב לך עד כמה אוהב, אז בואי תראי שגם ילד יכול לספק לך את מה שבלב

פזמון: למה את כועסת אל תהיי כל כך קשה אליי, תני לי לספר לך מה עובר עליי".