צילום ועריכה: "סטודיו אז אולי"

הזמרת שרית אביטן והזמר והיוצר נאור אורמיה צילמו את הקליפ לדואט "בלילות", שיר על אהבה לא ממומשת, בלדת "דיכאון" נוגעת, שנכתבה במקור לקול אחד ועובדה לאחר מכן לשני קולות. בראיון מיוחד מספרים אביטן בת ה-19 וחצי ואורמיה בן ה-20 על החיבור ביניהם, שנולד אצל מנהלם המשותף, רוברטו בן-שושן.

"על נאור שמעתי עוד לפני שהכרתי אותו דרך הסוכנות", אומרת שרית. "הכרתי את השירים שלו. הוא זמר שאפשר ללמוד ממנו רק דברים טובים, חיוביים. היום אני ונאור כמו אחים". "שרית היא כמו אחותי הקטנה ואני מאוד אוהב אותה", מחזיר לה אורמיה.

"המשפחה שלי תומכת בי בכל מה שעובר עלי", אומרת שרית אביטן על הקריירה שלה. "המטרה שלי היא להמשיך להוציא עוד סינגל ועוד סינגל ושהקהל יאהב אותי. ברור שהופעה בקיסריה זה עבורי חלום, אבל אני חושבת שצריך ללכת לאט לאט ובטוח, לא לקפוץ למים עמוקים ולא לדעת לשחות בתוכם. אני צריכה עוד להתפתח, ובינתיים ללכת על בטוח".

שרית אביטן לומדת אנגלית לקראת "חי בלה לה לנד"

לקראת נסיעתה במוצאי שבת ללוס אנג'לס לצילומי הסדרה "חי בלה לה לנד" מראה שרית אביטן את הספרים איתם היא לומדת אנגלית לקראת הנסיעה. "אני מאחל לשרית המון בהצלחה ב'לה לה לנד'", אומר נאור. "אני מאחל לה שתביא את מי שהיא באמת, את היופי הפנימי העצום שלה. היא בחורה שקשה לא ליפול לרגליה כשאתה רואה אותה, גם חיצונית וגם מבחינה פנימית. היא בחורה מקסימה ומגיע לה להצליח, כי הנפש שלה טהורה, וכיף לראות אנשים כאלה, במיוחד על המסך".

נאור אורמיה מספר שקיצר את השיער בגלל הגיוס לצבא, ושלקח לו זמן להתרגל למראה החדש שלו. על אלבומו השני הוא אומר: "אני אאלץ להגיד את הקלישאה שהתבגרתי, אבל באמת התבגרתי ולקחתי לאלבום השני חומרים יותר בוגרים, ואני מגיע למקומות שלא הייתי בהם קודם, מבחינת מקצבים, טונים, סגנון השירים. הצלחתי להגיע למצב שאני מוציא שיר ואני שלם איתו לגמרי, בלי קשר לאם הוא יהיה להיט גדול. אני אומר לעצמי: 'זה מה שאתה מוציא כי זה מה שהלב שלך אמר לך לעשות, זה מה שהראש שלך נתן לך והנחה אותך, ולך על זה עד הסוף".

>> אליקו עבר לפרסומות כשאייל גולן עלה לשיר בהופעה של דודו אהרון