נופר בטאט - "לא אחת כזאת"

נופר בטאט (צילום: דודי עמר)
לא אחת כזאת. נופר בטאט | צילום: דודי עמר

נופר בטאט, שנחשפה בתוכנית "אייל גולן קורא לך", מוציאה את שיר הבכורה שלה "לא אחת כזאת", אותו כתב גיל שבת ללחן ועיבוד מוזיקלי של דורון אלמליח. זהו סינגל ראשון מתוך אלבום הבכורה שלה.

בטאט היא בת 22, ירושלמית, בת בכורה לאב זמר שמופיע עד היום באירועים פרטיים. כשהייתה בת 8 עברה תאונת דרכים קשה בה נדרסה על ידי אוטובוס ואושפזה בבית חולים למשך תקופה ארוכה. ימים ארוכים לא הגיבה לסביבה עד לרגע בו אמה שמה לה על האזניים אוזניות והשמיעה לה את הזמרים אותם נהגה לשמוע, בפרט את "לחישה בלילה" של אייל גולן. בתוכנית "אייל גולן קורא לך" סגרה איתו נופר מעגל.

בטאט סיימה את לימודיה בהצטיינות, התגייסה ללהקת פיקוד מרכז. במסגרת שירותה הצבאי יצאה לסבב הופעות ברחבי דרום אמריקה בקהילה היהודית. לאחר שחרורה מצה"ל נגשה לתוכנית בערוץ 24 והגיעה לשלב חצי הגמר. מאז היא מופיעה במועדונים ובאירועים פרטיים בליווי נגנים.

 

מירן מירן - "קח אותי"

מירן מירן (צילום: גיא איציק)
קח אותה. מירן מירן | צילום: גיא איציק

גם הזמרת מירן מירן נחשפה לראשונה בתוכנית "אייל גולן קורא לך", שם כונתה על ידי צוות השופטים  "הקול שחותך את האוויר".

גם מירן מירן מוציאה היום את שיר הבכורה שלה "קח אותי", למילותיו של דוד זיגמן וללחן פרי עטה. זהו סינגל ראשון מתוך אלבום בכורה בסגנון פופ -ים תיכוני עליו היא עובדת בימים אלה.

מירן מירן היא בת (כמעט) 18, תלמידת תיכון בבית ספר קלעי בגבעתיים. למרות גילה הצעיר היא מופיעה כמעט מדי ערב באירועים ועל במות ברחבי הארץ בליווי הרכב קבוע וברפרטואר המשלב שירים מוכרים שזוכים לחידושים מרעננים.

 

רוני מימון - "להיות שלך"

רוני מימון פרומו (צילום: ברי חיון)
לא קרובה של שירי. רוני מימון | צילום: ברי חיון

רוני מימון, בת 20, מנתניה, מוציאה היום את שיר הבכורה שלה "להיות שלך", אותו כתבה והלחינה (והשאילה חלק מהלחן מ"נשבע" של חיים משה), עם עיבוד והפקה מוזיקלית של חגי מזרחי.

מימון היא בוגרת המחזור הראשון של המסלול להכשרת זמרים צעירים ב"אוברטון", בניהולו של צדי צרפתי. בנוסף שרה שמונה שנים בלהקת "מורן", אשר במהלכן הופיעה על במות רבות בארץ ובחו"ל.

_OBJ

בין היתר הופיעה מול נשיא המדינה שמעון פרס ונשיא ארה"ב לשעבר ביל קלינטון. בגיל שמונה שרה עם דוד ד'אור בלהיט הגדול "כל הכוכבים".