בימוי: עוזי ג'ורג'

הזמר עידן חיים מוציא את השיר "קורא אלייך", המספר על פרידה כואבת שהותירה "חלל גדול ספוג בשקט". את המילים חיברו אסף אדם ויניב אוחנה לפי לחן יווני. לעיבוד ולהפקה המוזיקלית אחראי דודו קומה. בקליפ מופיע עידן חיים עצמו, כמי שרואה את אהובתו לשעבר בזרועות אחר, ומגיב לסיטואציה בתצוגת משחק משכנעת.

"קורא אלייך"

"איך הלכת, השארת לי בית ריק ולב נשבר. איך הלכת, אותי עזבת הותרת חלל גדול ספוג בשקט. לא אשכח, את מבטך הקר ביום ההוא. לא אשכח, איך ויתרת, לאיש אחר סיפרת מה שבינינו / לבד כותב לך עוד מכתב, סוגר חלון מביט בסתיו, נזכר לי בימים שעוד אהבנו / אלייך ליבי צמא בכל כוחי רוצה לחזור אלייך, אפילו אם אהבת אחר נתת לו את חייך / תראי לאן הגעתי בלעדייך, את רחוקה ושוב אני לבד קורא אלייך, ליבי צמא בכל כוחי רוצה לחזור אלייך, אפילו אם אהבת אחר נשבעת לו בחייך /  תראי לאן הגעתי בלעדייך, איך יד זרה אחזה בכף ידך, ליטפה פנייך. איך הלכת לקחת איתך חיים שלמים, תגידי מה השארת. איך שתקת, כשביקשתי את ליבך לדעת. מה, מה נותר מכל האהבה הישנה, מה נשאר חדר קר,  סיפור ישן אשר נכתב הלילה".

עידן חיים

עידן חיים, בן 26 מפתח תקווה, התמודד בתוכנית "כוכב נולד 9", אך לא התקדם בה מעבר לשלבים המוקדמים. מנגד, הוא יצא מהתוכנית כזמר מוכר, והוציא שירים שהצליחו בקרב הקהל שלו: "בנית לי אימפריה"., "הבטן מתהפכת", "המסע של שנינו" ו"רעידת אדמה".

בשנה האחרונה מופיע עובד עידן חיים עם הרכב האירועים "מומנטס". לאחרונה כתב והלחין את השיר "אתה האבא" של טום קשתי, שהקדיש אותו לאביו לפני שהלך לעולמו.

עידן חיים
עידן חיים | צילום: גיא פריבס