הדואט "יחד" של קובי פרץ ואישתאר, המושר בעברית ובערבית, היה אחד הלהיטים הגדולים ביותר השנה בישראל ואף הגיע למקום החמישי במצעד "פסקול העשור" של ערוץ 24 וגלי צה"ל. בימים אלה מייצג "יחד" את ישראל בחו"ל בהצלחה גדולה. הלהיט מושמע במצרים, רוסיה, אוזבקיסטאן ואף באיראן.

כמו כן זכה לאחרונה "יחד" במקום הראשון בתחרות העולמית "Big Apple Music Awards" בניו יורק, בקטגוריית המוזיקה הים-תיכונית. "אנחנו לוקחים כאן פרס שהוא מאוד יוקרתי, ונבצע את השיר על הבמה בטקס שייערך במנהטן ב-15.11", אומר  קובי פרץ. "אני אקדיש את הפרס לבן שלי".

"אנשים מכל העולם גילו את השיר כמועמד לתחרות באינטרנט, התאהבו בו ושיבצו אותו כשיר השנה לבחירתם", מספרת אישתאר, בראיון מיוחד מפריז. "לגבי מדינות ערב ואיראן בשבילי זה דבר רגיל כי אני מתחילת הקריירה שרתי בערבית, אבל מה שמפתיע זה שקיבלו כאן את השפה העברית וכן יודעים שזה דואט עם ישראלי וזה הפלוס של כל הסיפור הזה".

באותו מעמד של טקס ה-"Big Apple Music Awards" תזכה אישתאר בפרס ה"דיימונד" - פרס מפעל חיים על פועלה בתחום מוזיקת העולם, שניתן למי שמכר למעלה מ-10 מיליון אלבומים. להישג הגיע אישתאר כזמרת בפני עצמה וכסולנית של להקת "Alabina".

דואט בעברית וערבית יחד, בתקופת "עופרת יצוקה"

"השיר הזה נולד בתקופה של מבצע 'עופרת יצוקה'", מזכיר קובי פרץ "דווקא בתקופה של יחסים מתוחים בין יהודים לערבים והרבה בלגן בחרנו להוציא שיר שיש בו את שתי השפות מעורבות. מי שחיברה בינינו היתה אשת יחסי הציבור שלנו שרית בירן.

"אחרי שכל הבלגן נגמר השיר הזה תפס תאוצה מטורפת, בסוף זה הצליח. לא האמנתי שזה יצליח ככה. מגיע גם קרדיט גדול לצ'ולי זכאי, שכתב את השיר, הוא כתב 'וביחד נכבוש אל העולם' ואני לא יודע על מה הוא חשב אבל הוא צדק".