הזמר משה פרץ הפך בשנים האחרונות לכוכב גדול - הופעות מלאות בקיסריה וברחבי הארץ, מלוא החופן להיטים, השתתפות ב"כוכב נולד", "בית ספר למוסיקה" ובקרוב גם "אקס פקטור", ועוד לפני זה חתונת השנה עם בחירת ליבו ירדן גוזלן והוצאת אלבום חדש, ממנו יצאו עד כמה להיטים.

רק דבר אחד מעיס על ההצלחה של פרץ בשנים האחרונות - ההאשמות של רשויות המס נגדו לפיהן הוא ואמרגנו העלימו מיסים בגובה של יותר ממליון שקלים. הפרשה התפוצצה ברעש גדול לפני כשלוש שנים, אז נחקר משה פרץ במשטרה וברשות המיסים כשהוא חשוד בהעלמות מס. לפני כחודש הוגש נגד פרץ כתב האישום בפרשה, ועתה הוא מגיב אליו לראשונה.

פרץ אומר: "עבר עלי חודש בסדר גמור. זה דברים שקורים לכולם. העיקר זה לסדר את העניינים והכל יהיה בסדר. כבר זה אחריי".

"זה הוצף בגלל שאני קשור איכשהו לתקשורת"

כתב האישום מתייחס לכספים שפרץ גבה על הופעות בשנים 2007-2009, הכנסות שעליהן, לכאורה, לא דיווח מעולם. בכתב האישום נטען: "פרץ ואמרגנו מואשמים בהגשת דיווחים כוזבים למע"מ ולמס הכנסה במטרה להתחמק ממס, בניהול ספרים כוזבים, ובשימוש בכל מרמה, עורמה ותחבולה".

פרץ מגיב: "כל הנושא הזה היה לפני שלוש וחצי שנים, זה הוצף בגלל שאני קשור איכשהו לתקשורת, לא יודע. ונוח לצד השני להציף את זה. בסדר. זה יחסי ציבור, אנחנו מבינים. זה היה לפני שלוש וחצי.. אני מבחינתי עברתי את זה והכל בסדר. יש הרבה הרבה דברים יותר משמחים".

"זה לא עצר אותי מלעבוד, מלהופיע, הכל בסדר באמת", אומר פרץ. "יש לי את החתונה, שזה באמת מה שמרגש אותי. ושום דבר לא יכול להפריע. מסדרים את העניינים, וזהו. מסדרים. יש שני צדדים. אתה מדבר, הם מסכימים, הם לא מסכימים, כן, בסופו של דבר העניין מסתדר וזה מוביל רק לדברים טובים וזה בסדר".

לאחרונה הצטרף משה פרץ לאתר "פאביט" שנפתח לפני חודשיים, ובו הוא מקבל הצעות לשירים מיוצרים אלמונים. "יש לי 300 שירים שמחכים לי, אם מתוכם אמצע שניים - אז ניצחנו". ועכשיו נותר לו רק לנצח בבית המשפט.

>> מצעד ההשמעות ברדיו: דודו אהרון מעל משה פרץ וליאור נרקיס