אייל גולן הגיע לאולפן רדיו ירושלים והתארח בתוכנית "מנטה" של ירון אילן, לצורך קידום אלבומו החדש "ימים יגידו", שיצא אתמול לאור.

בראיון חשף אייל גולן שהשיר "מקווה", שפותח את האלבום, מכוון לבת זוגו, הדוגמנית רוסלנה רודינה, אותה הוא מכנה "רוס", שיצאה עם גבר אחר כאשר גולן והיא נפרדו. בשיר הוא מזמר: "רק שלא יחזור על אותה טעות, שעשיתי אז אני, שעוד הייתה לי הזדמנות, להביא לך איזה אושר, להגיד לך ת'אמת. אני מקווה שהוא נותן לך את כל מה שהצלחתי אז לתת". גולן הכחיש שהשיר כוון לגרושתו אילנית לוי ולבן זוגה הנוכחי, אלירז שדה, עליו העביר ביקורת לאחרונה.

רוסלנה רודינה, שהשתתפה בראיון גם היא, נשאלה על ידי ירון אילן האם השניים מדברים על חתונה בעתיד, והשיבה: "הלכת רחוק, אבל אנחנו כן מדברים על לעשות ילדים".

"בטלוויזיה יש לי יותר חברים אשכנזים, מן הסתם"

בתוכנית חזר גולן על ההסבר בעניין האמירה שלו כלפי אנשי תקשורת ממוצא אשכנזי, שלדבריו החמירו איתו בזמן "פרשת הזמר המפורסם": "מה שאמרתי הוא, שבתקשורת היו כמה אנשים ספציפיים, אשכנזים, שהאצבע שלהם על ההדק היתה יותר קלה מאנשים אחרים. ומי שכיוונתי אליו יודע שזה הוא, ואני מקווה שפגעתי גם.

"אבל ממש לא התכוונתי באופן גורף לאשכנזים. יש לי המון המון חברים אשכנזים. אנחנו מבלים ביחד ויוצאים ביחד. בשנים האחרונות, כשאני עובד בטלוויזיה, יש לי יותר חברים אשכנזים, מן הסתם, ואני מת עליהם".

אנשי הרדיו הפתיעו את אייל גולן עם עוגה מיוחדת, שעליה מוטבעת עטיפת אלבומו החדש, וזאת לרגל יום הולדתו ה-43 שיחול ביום שבת הקרוב (12 באפריל). ימים יגידו האם האלבום הזה יצליח כמו קודמיו.

עוד ב-mako מוזיקה:

אייל גולן ורוסלנה ברדיו ירושלים (צילום: שרון רביבו)
באולפן של ירון אילן. אייל גולן ורוסלנה | צילום: שרון רביבו

אייל גולן והעוגה ברדיו ירושלים (צילום: שרון רביבו)
עוגה עוגה עוגה | צילום: שרון רביבו
אייל גולן וירון אילן ברדיו ירושלים (צילום: שרון רביבו)
עם ירון אילן | צילום: שרון רביבו