אין תמונה
מישל כהן פוגש את ראובן גוגמן. לבנה משקיפה מהצד

הזמר הצעיר מישל כהן, זוכה "בית ספר למוסיקה", קיים מצוות ביקור חולים. כהן הגיע לבית משפחת גוגמן בחולון, שם מתגוררת לבנה "זוהרים" גוגמן, יוצאת "האח הגדול" עם אביה ראובן גוגמן, הסובל משיתוק, כדי לשיר ולשמח את האב, המרותק למיטתו.

כהן היה בדרכו להופעה באיזור ונעתר לבקשת המשפחה. הוא עשה זאת בהתנדבות מלאה, וללא קשר לכך שלבנה "זוהרים" ואביה התפרסמו בתוכנית "האח הגדול" - המחווה של מישל כהן לראובן גוכמן התקיימה כבר לפני כשנה וחצי, ורק כעת נחשפת על ידי משפחת גוגמן.

מי שעוקב יכול לראות שמישל כהן, שכיום הוא בן 15, מופיע בקטע הוידיאו כשהוא בן 13 וחצי בלבד - הבדל משמעותי מבחינת ההתפתחות הפיזית שלו.

מתברר שראובן גוגמן אוהב מאוד לשמוע את שירתו של מישל כהן, ולא אחת ביקש מביתו לבנה שתשמיע לו את השיר "ברצלונה" בביצועו של מישל.

בקטע הוידיאו ניתן לראות שהקרבה למישל כהן גורמת לגוגמן להתרגשות. הוא אומנם לא יכול לדבר, אבל סימן בדרכו לבני משפחתו שהוא אוהב את מישל.

מישל שר לראובן את הקלאסיקה "אל תשליכני לעת זקנה", וגרם לו לנחת רוח מרובה, וכתוצאה מכך גם לשאר בני המשפחה. לבנה מצידה גמלה למישל בברכה אישית מיוחדת, כשהיא מניחה את כף ידה על ראשו.

לאחרונה, ולרגל חודש החגים, הוציא מישל כהן את השיר "ערב של חג", אשר זוכה לאהדה גדולה.

>> שלומי שבת בקליפ החדש "הלב" עם הרקדנית קרן גולץ