למרות הפרסומים בשבוע האחרון בתקשורת על כך שההופעה של דודו אהרון בוטלה עקב אי מכירת כרטיסים, נראה שמדובר בשמועות שקריות. ״מספר ימים אחרי שאייל מלכא קיבל את המכתב, הוא ניסה לגשר ולתקשר עם דודו וכשזה לא הצליח, הוא הודיע לנו שסדרת מופעי החורף מבוטלת״, מספר נגן של דודו אהרון. "אז אין סיכוי שהמופע של דודו בוטל בגלל אי מכירת כרטיסים. ההיפך כולם עכשיו יבואו לראות את דודו רק מהסקרנות והרעש בתקשורת", טוען גורם בכיר בתעשייה.

על פי מקורבים של השניים, כי דודו היה אמור להעלות מספר מופעי חורף ולארח את מי שחתום במשרדו, הזמר שריף. ״באירועים כאלה כמו בהאנגר וקיסריה, אין רווח כלכלי כמעט בכלל. המופעים האלה עולים עשרות אלפי שקלים - המקום, האבטחה, הפרסום, הנגנים, התפאורה, הגברה והחזרות. כל הקטע של המופעים הגדולים לרוב עניין של שופוני ופרסום ולהראות שאתה קיים, מעטים הזמרים שמרוויחים שמה כסף. אז למה שאייל ישקיע על זמר שנתן לו גב ולא רוצה לעבוד איתו?״ מספר אמרגן שמעלה מופעים במקומות הנ״ל.

 דודו אהרון (צילום: ארן חן צלמים)
זה כנראה כבר לא יקרה בהופעות. דודו ואמא ציפורה | צילום: ארן חן צלמים

ועוד עניינים ברומו של עולם:

⋆ בשבוע שעבר ירון אילן פתח ליין קריוקי בימי שלישי, שמתקיים בדיוק באותו זמן שאליקו מרים בארבע שנים האחרונות ליין קריוקי משלו. העניינים התחממו סופית כשאייל גולן הגיע לערב של ירון אילן ועקץ את אליקו. כל הפרטים בכתבה.

⋆ אחרי שנתיים של שקט בועז שרעבי עובד על דואט משותף עם ארכדי דוכין. מדובר בשיר רומנטי ומרגש שכתב ארכדי דוכין וקוראים לו ״נופר״.

⋆  גל סינוואני מיצה את המגורים עם ההורים גולדי ואבי סינוואני ועזב את הבית במושב עריס לטובת דירת רווקים ברמת גן.

⋆ "היא רק רוצה לרקוד" של משה פרץ ועומר אדם זכה במקום הראשון בקטגוריית ״ריקוד השנה״, במצעד ריקודי העם הארצי שנתי.

⋆  רגב הוד טס השבוע להופיע בתאילנד, וכשנחת הופתע לגלות שהישראלים מפרסמים את המופעים שלו באמצעות טנדר ענק עם שלט של הזמר ורמקול שמנגן את שיריו לאוזניהם של מקומיים.

⋆  הוט פרסמו שבקרוב תעלה הסדרה המוסיקלית של שרית חדד, שתהיה ראשונה מסוגה ותיקרא ״טירת השירים של שרית". מי שיפיק אותה מוזיקלית יהיה רמי קלינשטיין.

⋆  אחרי שכתב לפאר טסי, מושיק עפיה ועוד להיטים לזמרים, יואב יצחק, אייל גולן וחיים משה - אריק זנטי החליט שהוא רוצה גם והוא מוציא אלבום בכורה שיקרא ״אריק זנטי״, ואף שחרר דואט עם עופר לוי.

⋆  זהבה בן מתרגשת ובלחץ: בן, הבן שלה, הודיע לה שבקיץ הקרוב הוא מתגייס לצה״ל. 

אבי כאכון מתארח מדי יום א' וג', בתכנית "עולם הזוהר" בערוץ 24, בשעה 13:00