קולאז עומר אדם מהמט דס
מתחברים. מהמט דאש ועומר אדם

האם חידוש היחסים החמים בין ישראל לטורקיה בפתח? עומר אדם יארח לשתי הופעות גדולות בחודש מרץ את ילד הפלא הטורקי, הזמר מהמט דאש בן ה-10. דאש כבר זכה להופיע בטלוויזיה הטורקית עם איברהים טטליסס הענק, והוא נכלל ברשימת "הילדים-זמרים הטובים ביותר לשנת 2013" של יו טיוב הרשמי.

במופע החדש יבצעו השניים מספר שירים במשותף בעברית ובטורקית, בעיבודים חדשים, כשעל הבמה ינגנו יחד נגנים טורקים וישראלים במפגן מוזיקלי משותף של שני העמים.

עומר אדם: "מוזיקה הטורקית נותנת לי השראה"

"המוזיקה הטורקית מהווה השראה בשבילי מתחילת הקריירה ועד היום", אומר עומר אדם. "אני שמח לשתף פעולה עם ילד הפלא הטורקי מהמט דאש. יחד נביא לקהל מופע מיוחד עם עיבודים וכלים באווירה טורקית-ישראלית, בחוויה בימתית בלתי נשכחת".

בנוסף, צפוי עומר אדם לבצע בהופעה את מיטב להיטיו הגדולים, כמו "נמס ממך", "הופה", "את בלבי", "מיליון נשיקות", "להיאבד ברוח", "מאושרת", "אל תבכי", "לא תדעי דמעה", "מתקרבת מתרחקת", "בניתי עליך" ועוד רבים וטובים, לצד שיריו החדשים: "כמו בימים", "נסיכה", "מתקרבת מתרחקת", "וואיי לי", ו"מאמי זה נגמר".

מי שכבר היה במופע החדש של עומר אדם יודע שמדובר בחווייה מומלצת. ההופעות יתקיימו ב: 6/3 בהאנגר 11, ת"א, וב-9/3 במרכז הקונגרסים, חיפה.

>> רון שובל בבלדה "תישארי לנצח": "תמיד ידעתי מה אני שווה"