אין תמונה
"שיגידו הנה אבנר הררי, אבא של הזמר המפורסם איתי הררי". איתי הררי

איתי הררי, בן 24 מגני תקווה, מוציא סינגל רשמי ראשון - הבלדה היפה "בת מלך", שכתב יוסי בן דוד ללחן יווני עם עיבוד והפקה מוזיקלית של אבי גוטמן. השיר היה מיועד במקור לאייל גולן, אבל בן-דוד, אחד המפיקים והיוצרים בז'אנר הים תיכוני, החליט בסופו של דבר לתת אותו להררי הצעיר.

אחרי שכיכב בלהקת הנוער של גני תקווה הופיע הררי בשנים האחרונות במועדונים כמו הפלאקה, וצפוי במהלך השנה הקרובה להוציא את אלבום הבכורה שלו, שממנו יצאו עד כה ארבעה שירים נוספים: "קחי את כל האהבה אלייך", "איתך הלב שלי שלם", "פרפרים בבטן" ו"כי רק אותך".

איתי הררי הוא לא רק זמר אלא גם בנו של העבריין אבנר הררי, שמרצה בימים אלה עונש מאסר בפועל. בעולם התחתון הוא מכונה "המחסל", אבל איתי הררי מכיר דמות שונה לגמרי, את אבנר הררי שהיה זמר בפני עצמו ואמרגן של הזמר שרון לביא - אבא תומך, מפרגן ומאמין בכישרון של בנו. "אני זוכר את אבא שר הרבה וכשהיה בא הביתה היה מביא איתו קלטות וביום ההולדת שלי הביא לי גיטרה, או קלידים ושקית של קלטות. הוא דאג שאלמד גיטרה אצל המורים הכי טובים - חיים רומנו ואריק כהן. מגיל צעיר הוא החדיר לי את המוזיקה, טפטף לי אותה מגיל קטן, רק מוזיקה.

"אבא היה מעורב בסקיצות, במילים, בהכל"

-הוא מעורב גם היום?
"כן, בטח. אבא כבר שמע את השיר החדש ברדיו והיה מעורב בסקיצות, במילים בהכל. מה לבחור, איך לשיר, הכל. אני פוגש אותו אחת לשבוע, הולך אליו לביקור. אנחנו יושבים ומדברים על הסינגלים, על איך להוציא, מה להוציא, מדברים רק על מוזיקה, רק זה יש לי בראש. אבא שלי תמיד תמיד מפרגן לי וגאה בי ועוזר לי במה שאני צריך. הוא רוצה בהצלחה של הבן שלו".

אבנר הררי (צילום: חדשות 2)
"אבא היה מביא לי קלטות, גיטרה, פסנתר, טפטף לי מוזיקה". אבנר הררי | צילום: חדשות 2

-מהן השאיפות שלך?
"להצליח בסינגל הזה ובאלבום ולהמשיך ליצור תמיד. המודל שלי זה איתי הררי, אני בפני עצמי. אני חולם על הסדר גודל של השורה הראשונה - אייל גולן, דודו אהרון, משה פרץ. הם אחלה זמרים, מצליחים, הגיעו לטופ ואני רוצה גם להגיע. ואני אגיע, בדרך קשה, שבאים מלמטה, מתחילים מאולמות, מועדונים, לאט לאט אתה צובר קהל ועולה מעלה מעלה".

-השם הררי פתח לך דלתות?
"ממש לא. שמונה שנים אני מופיע על במות, באילת, בצפון, במרכז. השמיעו אותי ברדיו לפני שידעו מי אני. עכשיו יש לי מנהלים ויחסי ציבור, הכל מסודר עכשיו. עד לפני חצי שנה הייתי עובד לבד. הייתי עובד ביום בהשכרת רכבים, ליסינג תפעולי, ומופיע בלילה. עכשיו אני רק זמר. קם בבוקר, הולך למכון כושר, חוזר לאכול ורץ בין אולפנים, מפיקים, כותבים, מלחינים, עובדים על האלבום. חברת ההפקה שחתמתי בה, 'פלטין הפקות', הם שמו את הכסף".

"אני אשמח להופיע למשטרת ישראל"

-איך אנשים מגיבים כשהם מגלים את ההיחוס המשפחתי שלך?
"קודם התפרסמתי בתור זמר ורק אז בעלי מועדונים גילו שאני הבן-של. מכירים אותי כאיתי, בזכות עצמי. התגובה הנפוצה היא שהם לא רואים אותי אחרת פתאום. מכירים אותי ואת האופי שלי ואת כל מי שאני. עד עכשיו. לא קישרו אותי אף פעם לעולם הזה של אבא שלי. כולם מכירים את האופי שלי, יודעים מי אני".

-בסוף עוד תופיע לועד העובדים של המשטרה.
"בשמחה, אני אשמח להופיע למשטרת ישראל. אני  חושב שהם עושים עבודה מצוינת. בסוף, בעזרת השם, יגידו 'הנה אבנר ההרי, האבא של הזמר איתי הררי'. הקהל יפרגן ויאהב אותי".

-וזה עוזר עם בחורות?
"אל תסבך אותי עכשיו. יש לך חברה והיא הכירה אותי מלפני הרבה שנים, היא לא מעריצה שפתאום צצה".

>> למה עידן יניב דקר את בשבקין?