שיר לוי פרומו יוני 2010 (צילום: אוהד רומנו,  יחסי ציבור )
שיר לוי יוצא לדרך חדשה | צילום: אוהד רומנו, יחסי ציבור

שיר לוי, בנו של הזמר ישי לוי, מוציא את השיר החדש "יום אחד תבקשי", שכתב שחף וולמן והלחין שי רביזדה, כסינגל ראשון מתוך אלבום חדש שצפוי לצאת בהמשך השנה. בפרויקט מעורבים אבי גוטמן, כמעבד ומפיק מוזיקלי, ויוסי בן-דוד ("2 סוכר") כיועץ ומפיק מוזיקלי - חיבור בין שני כוחות חזקים שמבטיח נקודת פתיחה טובה לפרויקט.

לוי הוציא עד כה שני אלבומים, וכן סינגלים נוספים (האחרון "לא עונה" יצא ביולי 2009 כסינגל שני מתוך אלבום חדש), אולם לא הצליח לפרוץ. עתה הוא עבר לניהול של חברת "כחול-לבן אמנים", המייצגת שמות כמו ליבי, מיכל אמדורסקי ועידן יניב, וכבר הוכיחה כי היא יודעת לבנות כוכבים.

שיר לוי הוא כאמור בנו של הזמר ישי לוי ואחיינו של הזמר נתי לוי שחזק בתשובה. שיר גדל אצל סבו וסבתו בראש העין, בתקופה הקשה שעברה על אביו ואמו. אלבום הבכורה שלו "שמח בעולם" יצא בשנת 2005 וכלל את החידוש לשיר "בית קפה קטן" של גידי שמור. לוי זכה לפרגון מהרדיו ובעקבות הפריצה באלבום היה מועמד לתואר "תגלית השנה" של ערוץ 24. בשנת 2008 הוציא לוי את אלבומו השני "רגע של אושר", בו שיתף פעולה לראשונה עם דודו, נתי לוי, שביצע איתו את הדואט "אתה עוד ילד".

יום אחד תבקשי

לא משנה מה אומר עכשיו / כל המילים ישמעו קטנות מידי / גם אם אכתוב לך דבר מורכב / תחשבי שאני ילד כשאפול על ברכיי

כמו מאש מתפרצת, תברחי מהר / תשאירי אותי מאחור / והפער יגדל ויכאיב לי יותר / אבל אחזור ואהפוך את הכל

פזמון: יום אחד / תבקשי שאהיה לך / מחסה מפני הגשם / יום אחד / תבקשי את הירח / יום אחד / תבקשי שאפזר לך / חיוכים בשעות העצב / יום אחד / תחשבי שננצח / ותאמיני בי / לאורך כל הדרך

לא משנה מי יוביל עכשיו / אין תחרות שתביא אותך אלי / גם אם אקדיש כל מילה ותו / תחשבי שאני ילד כשאפול על ברכיי

פזמון: יום אחד / תבקשי שאהיה לך / מחסה מפני הגשם / יום אחד / תבקשי את הירח / יום אחד / תבקשי שאפזר לך / חיוכים בשעות העצב / יום אחד / תחשבי שננצח / ותאמיני בי / לאורך כל הדרך

 

לאחרונה צילם שיר לוי קליפ ל"יום אחד תבקשי", שייצא בקרוב.

שיר לוי בצילומי קליפ (צילום: איציק אהרון,  יחסי ציבור )
שיר לוי עם ידידה בצילומי הקליפ | צילום: איציק אהרון, יחסי ציבור
שיר לוי בצילומי קליפ 2 (צילום: איציק אהרון,  יחסי ציבור )
צילומי הקליפ החדש של שיר לוי | צילום: איציק אהרון, יחסי ציבור