איתי הררי, בן 24 מגני תקווה, מוציא קליפ ראשון - לבלדה היפה "בת מלך", שכתב יוסי בן דוד ללחן יווני עם עיבוד והפקה מוזיקלית של אבי גוטמן. השיר היה מיועד במקור לאייל גולן, אבל בן-דוד, אחד המפיקים והיוצרים בז'אנר הים תיכוני, החליט בסופו של דבר לתת אותו להררי הצעיר.

בקליפ מככבת לצדו של הררי הדוגמנית לירן אזואלוס מאשקלון, כוכב "היפה והחנון", תוכנית הריאליטי המשעשעת בערוץ 10. חבל שהקליפ בשחור-לבן, כי אם הוא היה בצבע אפשר היה להינות מהצבע המהמם של העיניים החתוליות שלה.

אלבום הבכורה בדרך

אחרי שכיכב בלהקת הנוער של גני תקווה הופיע הררי בשנים האחרונות במועדונים כמו הפלאקה, וצפוי במהלך השנה הקרובה להוציא את אלבום הבכורה שלו, שממנו יצאו עד כה ארבעה שירים נוספים: "קחי את כל האהבה אלייך", "איתך הלב שלי שלם", "פרפרים בבטן" ו"כי רק אותך".

איתי הררי הוא לא רק זמר אלא גם בנו של העבריין אבנר הררי, שמרצה בימים אלה עונש מאסר בפועל. בעולם התחתון הוא מכונה "המחסל", אבל איתי הררי מכיר דמות שונה לגמרי, את אבנר הררי שהיה זמר בפני עצמו ואמרגן של הזמר שרון לביא - אבא תומך, מפרגן ומאמין בכישרון של בנו.

"אני זוכר את אבא שר הרבה וכשהיה בא הביתה היה מביא איתו קלטות וביום ההולדת שלי הביא לי גיטרה, או קלידים ושקית של קלטות. הוא דאג שאלמד גיטרה אצל המורים הכי טובים - חיים רומנו ואריק כהן. מגיל צעיר הוא החדיר לי את המוזיקה, טפטף לי אותה מגיל קטן, רק מוזיקה".

>> לראיון המלא עם איתי הררי