כנראה שהיום הקיץ באמת נפתח רשמית: הזמר מתן גלילוב מוציא את הסינגל והקליפ "היפה בעולם", שמוקדש לבחירת ליבו, הדוגמנית דלית זריהן, שמככבת בעצמה בקליפ בתפקיד אהובתו ועליה הוא אומר שהיא "היפה בעולם". מדובר בשיר קצבי שכתב והלחין רונן מיכאלוב ועיבד אבי גוטמן. הוא יוצא לקראת ההופעה שיקיים מתן גלילוב במוצאי שבת ה-4 במאי במועדון "רידינג 3" בתל אביב, שם צפוי גלילוב לבצע ממיטב שיריו, כולל הלהיט "זוכרת".

>> צפו בתמונות מהקליפ

מתן גלילוב ודלית זריהן מופיעים יחד בקליפ החדש ואף מתקרבים עד כדי נשיקה רומנטית על יאכטה. גלילוב זוכה להגשים חלום ונוסע במכונית פרארי כחולה בוהקת וב-BMW ממודל X6. למרות ששאין לו שום הכשרה כשחקן, הוא מפתיע כאן בכמה קטעים של משחק והבעות פנים חזקות.

מתן גלילוב, דלית זריהן, בצילומי קליפ (צילום: לירז מרציאנו)
צמודים. זריהן וגלילוב | צילום: לירז מרציאנו

בתחילת הקליפ רואים קטע מסופו - כשה מתחבקים והשיר של גלילוב "זוכרת" נשמע ברקע. "אם רק היית יודעת שאת החיים שלי", הוא אומר להם, והם מקישים כוסות. מכאן מתחיל הסיפור: השניים נפגשים, נדלקים אחד על השניה ומפליגים יחד ביאכטה. בהמשך גלילוב רואה את זריהן בבר עם מישהו אחר וכועס עליה, אבל בסיום הם נפגשים שוב ונצמדים כשמסביבם בוער עיגול של אש.

לצידם מככבים בקליפ הודיה שפירא, שהשתתפה עם זריהן בתוכנית "היפה והחנון", רעות סלוק, מיכאלה ביטון וחיים כחלון. את הקליפ ביים עוזי ג'ורג', והוא יוצא באדיבות חברת "מעיינות מדיה" של מעיין בן-סימון, מנהלו האישי של מתן גלילוב.

בראיון מיוחד ל-mako אמר מתן גלילוב: "בשבילי דלית זריהן היא דלית גלילוב. אני מאמין שהצעת נישואין תקרה מתישהו בהמשך הדרך. אני באמת מאוהב בה. זו פעם ראשונה שהיא חיה אצלי ואני אצלה ושוקלים לגור ביחד. היא נשמה טובה". דלית זריהן אמרה: "אני מאוהבת במתן, הוא האהבה שלי".

מתן גלילוב, דלית זריהן, בצילומי קליפ (צילום: לירז מרציאנו)
על היאכטה | צילום: לירז מרציאנו

>> תמיר גל נגד דידי הררי בגלל שיר האליפות