בסוף השבוע שעבר הוגשה בקשה למתן צו הרחקה מבית משפט השלום בנתניה, נגד תושב השכונה הזמר אלי לוזון, אשתו ובנה של אשתו. בבקשה טוענים שכניו כי בשל סכסוך איים לוזון, על המבקשת נורית טייב ״אני אחסל אתכם, אני אטפל בכם באופן אישי״ וכן טוענים עוד כי בני משפחתו של הזמר איימו אלהם עם לא פחות מאקדח.

״לאור מסוכנותם של נאשמים 1 ו-3 שאף אחד מהם אוחז בנשק חם, לאור מקרים בעבר בהן איימו המשיבים כולם מבלי יוצא מן מהכלל על המבקשים הגרים בסמיכות אליהם, ובמיוחד נוכח חששם של המבקשים לאחר התפרצותם האלימה זו המתוארת של המשיבים ולאור הגשת התלונה במשטרה כנגדם יחריפו אלה איומיהם ובקשו לממשם, מכל האמור ובכל לשון של בקשה מתבקש ביהמ״ש להורות ולהוציא צו הרחקה של כל המשיבים" כך מצויין בכתב האישום.

עו״ד סגרון מטעם משפחת לוזון טען בבית המשפט כי ״אם לדפוק על פח זה אירוע תקיפה אז אני לא יודע מה זה אירוע תקיפה. מרשי אדם שפוי לחלוטין ולאותה מכה על הפח למרשי היתה סיבה: מסכת של התעללויות ותקרים בגלגל. עוד בנוגע לנשק טען ״כי מדובר בחייל שמשרת מעבר לקיו הירוק ולא יכול לצאת מביתו ללא הנשק״. בתום הדיון בית המשפט החליטה השופטת סמדר קולנדר-אברמוביץ כי מדובר בסכסוך שכנים והיא הורתה על צו הרחקה הדדי, ואף נאסר על כל אחד מהצדדים להתקרב במרחק של. 5 מטר.

אין תמונה
לוזון, בימים פחות מסוכנים

עוד במאקו מוזיקה:

עו״ד ג׳קי סגרון, סגן יו״ר הפורום הפלילי מחוז מרכז, מסר בתגובה: ״ראשית יש לציין כי השופטת הוציאה צו הרחקה גם כנגד משפחת טייב וגם כנגד אביה של גברת טייב מר יעקוב ברנס, שהוזהר שלא להטריד את משפחת לוזון. שנית, לו היתה סבורה כבוד השופטת כי אחד ממרשיי מסוכן, ודאי שלא היתה מחזירה לו את הנשק בתום הדיון ואף קבעה שיש מקום להחזירו למשיב. לאחרר ששמעה את הצדדים והיא לא שוכנעה שקיים סיכון ממשי לחייה של גברת טייב. לצערי במקום לנהוג בשכנות טובה ובדרכי נועם הפכו שכניו של מרשי לדרך קבע את האיטמרות בבית משפחת לוזון. בית המשפט אמר את דברו וכל בר דעת שקורא את הפרוטוקול מבין שהפוסל במומו פוסל״.

עו"ד שי עובד, סגן יו"ר ועדת ליטיגציה של לשכת עורכי הדין מסר בתגובה: "בימינו שכוחנו באחדותנו, לא מצופה מיהודי ובוודאי לא אושיה חברתית וציבורית כדוגמת אלי לוזון לנהוג באלימות ולתקוף שכנים. מרשיי הינם שכנים נורמטיביים שכל רצונם לצאת ולשוב מעבודתם בסוף היום מבלי להידרש לאיומים ותקיפות מצד שכניהם. עדיף שמר לוזון ימשיך לשיר ולעשות את מה שהוא יודע הכי טוב ויחשוב פעמיים לפני שהוא מרים ידיים״.

אבי כאכון ירחיב בנושא גם בפינתו בתכנית "עולם הזוהר" בערוץ 24, היום (12.1) בשעה 13:00