ליאור נרקיס רידינג (צילום: שרון רביבו)
הולם אותו יהלום. ליאור נרקיס בהופעה | צילום: שרון רביבו

ליאור נרקיס השיק רשמית את אלבומו החדש "יהלום" ואת המופע החדש שבעקבותיו. נרקיס עלה לבמה בהאנגר 11 בליווי 12 נגנים וזמרות ליווי, מול אלפיים מעריצים שרכשו את כל הכרטיסים להופעה.

המופע "יהלום" כלל כמה משירי האלבום החדש הנושא את אותו השם, כמו "ילד", "כדורים חיים", "שושנים", "עמליה", "באתי להגיד לך", "אז יאללה", "מול כל העולם","רבנו שעות" ו"נדירה". אליהם צרף נרקיס את מיטב הלהיטים שלו מכל הקריירה, בעיבודים חדשים של שי ראובני.

המופע הגיע לשיאו בביצוע לשיר הנושא של האלבום והמופע, "יהלום", ביצוע בו אירח נרקיס על הבמה את ההרכב KYD, ששיתף איתו פעולה גם בגרסת המקור. רגע שיא נוסף נרשם, כאשר עלה לבמה השחקן ישראל אטיאס מהסדרה "זגורי אימפריה", ושר עם נרקיס את השיר החדש "אני עף אלייך" מתוך הסדרה.

ליאור נרקיס, שהיה הכוכב המרכזי גם בחגיגות גביע אירופה של מכבי תל אביב עם אוהדיה בכיכר רבין, ואחד מכוכבי ההופעות של יום העצמאות ברחבי הארץ, יוצא אל הקץ אחרי כמה חודשים מוצלחים, במהלכם העלה מופע אקוסטי בחורף, והמשיך להופעות גדולות בהיכלים, שכבר כללו שירים מתוך האלבום המתקרב, אשר נמכר היטב. ב-21 באוגוסט יופיע ליאור נרקיס עם המופע החדש באמפיתאטרון בקיסריה.

צפו בביצועים לחמישה שירים מהאלבום החדש, מתוך מופע ההשקה:

צילומי וידיאו: שרון רביבו