אייל גולן, הלב על השולחן, עטיפת אלבום רשמית (צילום: אוהד רומנו)
הלב על השולחן - עטיפת האלבום החדש של אייל גולן | צילום: אוהד רומנו
אייל גולן מוציא היום (שני, 18.3) את אלבומו החדש "הלב על השולחן". באלבום 17 שירים כולל הסינגלים המצליחים "את" ו-"סטטוס מאוהב". באלבום החדש לא כלולים הדואטים של אייל גולן עם דודו אהרון ועופר לוי שהקליט גולן בחודשים האחרונים.

מנגד נמצאים ב"הלב על השולחן" השיר התימני "אשאל", המבוצע בשיתוף פעולה עם מפיק הדאנס האלקטרוני עופר ניסים, "אתן לך" - חידוש בעברית ללהיט "אספרה" של חוליו איגלסיאס, שיר פטריוטי בשם "ישראל", שמזכיר שיר של אוהדי כדורגל, שירים שיעוררו עניין בנוגע לגולן ובנות זוגו לשעבר כמו "היא לא את" (וכאמור "סטטוס מאוהב"), קבוצה של שירים ברוח המוזיקה המזרחית הותיקה, קבוצה של בלדות אהבה בסגנון יווני וספרדי טכמה שירים קצביים.

"אני נרגש להשיק אלבום נוסף כבכל שנה לפני חג הפסח", אומר אייל גולן. "העונה השלישית של 'אייל גולן קורא לך' הסתיימה בהצלחה ובהתרגשות גדולה, אנחנו מתקרבים לימות הקיץ החמים ולעונת ההופעות, ודקה לפני אני רוצה להשיק את האלבום החדש שלי. גם הפעם חיפשתי להמציא את עצמי ולהעניק למאזינים ולמעריצים גיוון והפתעות. אני מקווה שהקהל יהנה גם מאלבום זה. ובהזמנות זו אני רוצה לאחל לכל עם ישראל חג פסח שמח וכשר".

"היא לא את"

"סטטוס מאוהב"

"כל החלומות"

"געגועים"

"כשאת אינך"

"חזק ממני"

"הלב על השולחן"

"אוקייאנוס"

"אתן לך"

"אין אמת במזלות"

"אל תאמרי"

"מנגנת את חיי"

"העץ שבגן"

"ישראל"

"את"

"רק תחייכי"

"אשאל", עם עופר ניסים

>> ליאור נרקיס: "'שגעת טרפת' זה ה'ערב טוב לך' החדש"