★ אם יצא לכם לפגוש ברחובות בחורה עם תיק שבתוכו 60,000 ש"ח והיא מציע לכם אותו תמורת פגישה עם אייל גולן, תדעו שזאת לא מתיחה של יגאל שילון או יהודה ברקן. מדובר במעריצה שרופה של הזמר. ספק אם לג׳סטין ביבר יש אחת כזאת. 

בשישי שעבר הגיעה תלונה למשטרת רחובות על אישה שמציעה כסף לאנשים בסמוך לביתו של הזמר, ובתמורה מבקשת לראות אותו. בהתחלה חשבו שמדובר בבדיחה, אך כשהגיעו למקום מצאו השוטרים צעירה שלקחה יוזמה ודפקה בדלת ביתו של אייל. "היא באה מספר פעמים, גם בלילות, והבהילה את המשפחה. העוזר של אייל ניסה להרגיע אותה", סיפר בני פרץ מנהלו של אייל גולן, "היא בסך הכל בחורה טובה ואנחנו שמחים באהבתה לאייל, אבל הסברנו לה שככה לא נותנים כסף".

אתם הזמנתם משטרה?

"בהתחלה התושבים הזמינו, תבין כאכון היא הגיע מספר פעמים אז השוטרים הגיעו ניסו להסביר לה ובקשו שתתרחק מאיזור הבית. היא נענתה לבקשת השוטרים להתרחק מהאיזור, והלכה לקניון שבסמוך לבית. גם שם הציעה לאנשים 60 אלף שקל בתמורה לפגישה עם אייל גולן, וגם משם המשטרה הרחיקה אותה".

לא היה עדיף להוציא את אייל ולגמור עם זה?

"ברור שאייל יצא אליה, דיבר איתה הסביר לה עשה לה טוב על הלב, וזה לא הספיק, למחרת היא חזרה עם הכסף שוב והציעה אותו כדי לראות את אייל".

★ "עברתי תקופה לא קלה. שנה שלמה שלא הייתי על הבמה ומה שהחזיק אותי זה החברים ואתה", סיפר איציק קלה על התקופה הקשה בראיון אצל ירון אילן ברדיו ירושלים. "תודה שבאת לבקר אותי עם שלומי שבת", הוא אמר שם, "עכשיו דמעות הן של שמחה". השבוע הופיע איציק בבית הנשיא, ולפי הסרטון שזכה לאלפי תגובות ושיתופים ממעריצים, נראה הזמר עם הקול היחודי רזה מתמיד. ב-30 במאי הופיע לאחרונה, ומאז החל בטיפולים שלדבריו עברו בהצלחה. בתכנית גם פנה למעריצים שתמכו בו בזמן הזה "תודה לאל ולקהל הרחב על האהבה שמחבקת אותי". עוד סיפר קלה לירון אילן שבקרוב יוציא שיר וישמח את המעריצים. 

איציק קלה פרומו
רק בשורות טובות. איציק קלה | צילום: אוסנת רון

★ בזמן שקובי פרץ נלחם על גורלו בבית המשפט, חגג השבוע אמרגנו לשעבר ומי שהיה עד המדינה נגדו, יוחאי יעיש, יום הולדת בוילה שלו שבקפריסין. בין החברים והמשפחה שהגיעו מישראל היה גם יואב יצחק שנתן שואו לכבוד השנים שעברו.

★ פאר טסי הכריז על אלבומו הבא "שחור לבן", וזה לא קשור לשש בש, אלא לשיר אהבה מתוק. במקביל לעבודה על האלבום החדש, טסי כתב שיר חדש לחברתו ב"שרית הפקות", עדן בן זקן, שיופיע באלבומה השלישי.