אין תמונה
להתראות בהיכל. דודו אהרון

דודו אהרון מוציא השבוע את אלבומו השני "הכל זה מלמעלה" ומהמר על מופע השקה חגיגי בהיכל התרבות בתל אביב ב-24.9. אהרון יעלה על במת ההיכל בן 3000 המקומות כשהוא מלווה ב-14 נגנים ומארח לצדו את זהבה בן, שתבצע איתו דואט מיוחד אותו כותב ומלחין אהרון לרגל האירוע.

מדובר במהלך יוצא דופן, יחסית למעמדו הנוכחי של אהרון בשוק המוזיקה הים-תיכוני. אחרי שכוכבים גדולים כמו אייל גולן וקובי פרץ עמדו במשימה של היכל התרבות ועברו ממנה לקיסריה, מבקש אהרון "לדלג" על שמות שנחשבים לבכירים ממנו כמו מושיק עפיה, שלומי סרנגה, ליאור נרקיס, רון שובל ומשה פרץ, ולכבוש את היכל התרבות לפניהם.

בסביבתו של אהרון מבטיחים הפקה מושקעת, שתכלול שירים בולטים משני האלבומים "אהבה ראשונה" והאלבום חדש "הכל זה מלמעלה", וביניהם: "אהבה ראשונה", "מרגיש כמו מלך", "כמו מלאך", "גלי לי את ליבך", "ביחד ננצח", "קרוב ללב", "היחידה שלי", "הכל זה מלמעלה", "יש לי רק אותך", "לא דומה"," נוצה ברוח","כמו ילד" ועוד.

"ההופעה הזו היא בשביל הקהל הגדול שמחבק אותי והולך אחרי כבר הרבה מאוד זמן", אומר אהרון, שבימים אלה מופיע בהפלגה על ספינת נופש. "זו מעיין השקת אלבום חגיגית, במקום מכובד וגדול כמו היכל התרבות. אני בטוח שהקהל יהנה ואעשה את הכל כדי שזה יקרה".