לידיעת השרה מירי רגב: בעונה הנוכחית של מאסטר שף ישנה נציגות משמעותית מהמוזיקה המזרחית. לנציגה קוראים מיטל (סינגולדה) בן דוד והיא אחיינית של אבי סינגולדה ואשתו של יוסי בן דוד, אחד היוצרים והאנשים המשפיעים בז׳אנר המזרחי.

בתחילת שנות ה20 נישאה מיטל סינגולדה, אז סטודנטית למשחק, ליוסי בן דוד. כשהרתה לו, פרשה מהמשחק ומהלימודים. לשניים שני ילדים וביתם ידוע כמוקד עליה לרגל מצד זמרים רבים שמגיעים לאכול ממטעמיה של בן דוד. בין הזמרים שמאוהבים במאכלים אפשר לראות את רון שובל, חיים משה, אייל גולן, מאור אדרי, דודו אהרון ומשה פרץ.

מיטל, את שחקנית, אמא או טבחית?

"כולם ביחד. האמת שחזרתי לאחרונה ללמוד משחק. אחותי החליטה בגלל האהבה שלי לבישול והאמנים שבאים לאכול אצלי, לרשום אותי למאסטר שף. בוקר אחד קיבלתי הודעה על הצטרפות לתכנית. בהתחלה הייתי בהלם וחששתי, אבל זרמתי עם העניין כי זה סוג של משחק וחוויה".

 איך יוסי מקבל את זה?

"כמו שאני עוזרת לו בסקיצות, הוא טועם בשבילי, תומך ועוזר לי להתקדם ולהצליח שזה המשחק".

מה אייל גולן אהב לאכול?

סלט, כי הוא שומר על הגזרה והוא גם מגיע אלינו בלילה״.

מאור אדרי, שמעתי שאתה ממבקרי האוכל של מיטל?

"לקרוא לי מבקר אני לא, אבל אני יכול להגיד לך שמיטל בשלנית מדהימה, ובבית הזה יש משפחתיות ושמחה וכן אני אוכל קבוע אצלה, במיוחד בלילות ועכשיו היא ההימור שלי בתכנית".

מה אתה הכי אוהב לאכול אצלה?

״הדג המרוקאי שלה טיל, אגב היא גם מלבישה אותי להופעות הגדולות שלי, יש לה טעם טוב סטייליסטית על אלופה. ״.

״מיטל זה מלאכך, כמו אחותי ואני אצלה מרגיש בבית״. מספר לי  ליאור נרקיס

אני מבין שיש בניכם גם קשר מקצועי?

״היא מלבישה אותי במופעים גדולים, אני אוהב את הסטייל שלה מאוד״

אכלת אצלה פעם?

"להגיע למיטל הביתה זה בעיה, כי זה אומר להשמין".

איזה מאכל אתה הכי אוהב?

"האמת שהדגים שלה זה הצגה, והפוקצ׳ה סוף, אבל בלי שום קשר שהיא אמנית בישול או סטיילינג היא בחורה מאוד מעניינת, כיף לשפוך אתה לה ולדבר איתה".

"קודם כל קוראים לה 'מיטל המיוחדת', ומי שהתארח אצל יוסי ומיטל זה כאילו אתה בא למסעדה, בלי תפריט". מספר דודו אהרון, "התפריט אצל מיטל הוא כל מה שאתה מבקש יש - אוכל תימני, טוניסאי, הכל מהכל".

ראית אותה בתוכנית?

"מה זה ראיתי, אני אפילו מהמר עליה".

מה הכי מה אתה אוהב לאכול אצלה?

"את השניצל שלה הזהוב והמעורב ירושלמי טעים ברמות, הקובה שלה סוף הדרך. היא צעירונת ומכינה כמו הסבתות".

★ בנות אמייה, הכוכבות הצעירות, החליטו שהן חייבות ללמוד לרקוד כמו ביונסה, והחלו ללמוד ריקוד אצל הכוריאוגרפית טובה זיגדון. מסתבר שהשתיים גם החליטו לעבור לגור יחד, באיזור המרכז.

 

★ רון שובל הגיע לפרגן לדקלון ושגיב כהן בהופעה המשותפת, והשניים ביקשו שישיר את "צלצולי פעמונים" לכבוד אהובה עוזרי, שגילתה אותו בימי הכרם כשהיה נער שוטף כלים במסעדה של הוריו בשכונה.

★ האייטם הבא ישמע לכם מוזר אבל הוא אמיתי: משה זיו, היח"צן של אתי ביטון, קיבל בשבוע שעבר טלפון מוזר מראמללה, שבו נאמר לו כי הראיס רוצה שאתי ביטון תופיע בפניו, במוקטע. מסתבר שאבו מאזן מחפש זמרים ישראלים ששרים בערבית, וביטון, שידועה כאחת הטובות בחאפלתיות שלה, קבלה את ההזמנה.

"הופתעתי לקבל את הטלפון. אני שמחה שהמוזיקה שלי הגיע גם לאוזניו של אבו מאזן".

תדברי איתו על פוליטיקה?

"לא, אני זמרת ואני אדבר על המוזיקה שלי. זו הזדמנות להתגאות במוזיקה שאנחנו יוצרים ועל אחת כמה וכמה מזה שהמוזיקה שלי מושפעת מהמוזיקה הערבית. 

מתרגשת?

"מאוד".

מפחדת?

"ממש לא״.

 

★ משרדי ליאם הפקות גדלו בעקבות כוכבי "אייל גולן קורא לכם",וכעת חגי אוזן, מנהלה של נסרין, ינהל גם את בר כהן ויולט קנינו ולואי עלי.

תגיד חגי, נסרין מסכימה לזה שהזמן שלך יתחלק בין כמה אנשים?

"קודם כל זה יהיה ניהול אומנותי. מאוחר יותר נדע אם זה יהיה גם ניהול אישי".

לא ענית לי על השאלה, מה אומרת הדיוה שלך?

"היא כל כך מפרגנת, שבהופעה שלה בהיכל התרבות ברחובות, היא הציע לארח את בר. תסיק לבד את המסקנה".

אבי כאכון מגיש את התכנית "מתוקים" בכל יום שישי בשעה 9:00 בערוץ 24.