★ אם חשבתם שההצלחה הגדולה של עומר אדם בחודשים האחרונים תגרום לו לקחת חופשה ארוכה ולנוח קצת, אתם לגמרי לא בכיוון. על פי גורמים המעורבים בהפקתו של אדם, בימים אלו סיים הזמר להקליט דואט עם שלמה ארצי ובמקביל עובד על שיתוף פעולה עם עדן בן זקן.

"עם עדן הם כבר סיכמו וזה ממש בתנור", מספרים בסביבתו של אדם. "השיר עם עדן מאוד יפה והוא טרם הוקלט. בעבר הם עבדו על דואט וזה הופסק בגלל אילוצים של השניים. לאחרונה הדיבור על הדואט חזר והם מחכים לעיתוי הנכון עד שיוציאו אותו, אבל זה יהיה אחרי הדואט עם שלמה ארצי".

החיבור עם ארצי הגיע כשאדם התארח בהופעה שלו בקיסריה. "שלמה התאהב בעומר ובצבע הקול שלו. הם כבר הקליטו את השיר, למיטב הבנתי את השיר כתב שלמה ארצי".

מדוע הוא עדיין לא יצא?

"יומיים לפני שהשיר היה אמור לצאת, אמא של שלמה נפטרה. לפני כמה ימים נפטרה גם אחותו, אז הכל הוקפא במספר ימים והערכה שלי כששלמה יקום מהשבעה יקבע תאריך להוצאת הדואט".

רותי מרום ממשרד יחסי הציבור של שלמה ארצי מסרה בתגובה: "שמחה על העניין. מבטיחה שכשיהיה במה לעדכן נעדכן. שלמה יושב כעת שבעה על אחותו ושבוע לפני כן נפרד מאימו. רק בשורות טובות".

עופר מנחם, ממשרד יחסי הציבור של עומר אדם ועדן בן זקן מסר בתגובה: "כמנהל יחסי הציבור של שני האמנים אין כרגע דואט שלהם שעומד לצאת, אם וכאשר יהיה כמובן שכולם ידעו".

★ עוד עומר אדם: אחרי טירוף הכרטיסים ומרתון של שלוש הופעות בהיכל מנורה מבטחים, החליטו מנהליו של אדם על מופע רביעי נוסף. ביום ראשון הקרוב בשעה 9:00 בבוקר תפתח מכירת הכרטיסים.

★ עכשיו זה סופי: נסרין קדרי ואלעד בן נון החליטו לפרק את החבילה וכל אחד הלך לדרכו.

★ אחרי שיתופי הפעולה עם פבלו רוזנברג ויהודה פוליקר, שלומי שבת קיבל בתחילת השבוע פניה ממשרדו של שלום חנוך להופעה משותפת בפארק ראשון לציון. מהמשרד נמסרה תשובה חיובית, אך המופע טרם אושר סופית. לפי גורמי הפקה בסביבתו של חנוך, במידה וההופעה תצליח, השניים יחברו למופע קיץ משותף. את בני מנשה, מנהלו של שבת, לא ניתן היה להשיג.

★ מזל טוב לחיים משה שהפך לסבא בפעם הראשונה מבנו וכלתו גדי ועדי. משה נאלץ להיפרד מהנכד הטרי לטובת הופעה בקזינו דה פריז עם הפרוייקט של רביבו. הברית נדחתה בעקבות סיבות בריאותיות, כך שהוא יוכל להשתתף באירוע שיתקיים בימים הקרובים

★ בסביבתו של פאר טסי לא אהבו את הרעיון של היוצרים הצעירים נוי פדלון, איתן דרמטי ועדן חסון להעביר את השיר "שתשרף האהבה" לאיתי לוי. "השיר היה בהתחלה אצל פאר", מספר מקורב לטסי, "עדן חסון שהוא בן טיפוחיו של פאר, הביא לו אותו, אבל נוי שהיא זמרת הליווי של איתי וידידה של פאר מפרדס חנה השמיעה לאיתי את השיר והוא אהב אותו והחליט להקליט אותו".

תגובתו של איתי: "כל השירים של פאר טסי".

.