אין תמונה
"אני מחפש את הדבר הבא". רגב הוד

רגב הוד מוציא את השיר "מלכודת דבש" (מילים ולחן: אבירם דרעי, עיבוד והפקה מוזיקלית: תמיר צור), שלוקח אותו לכיוון של שיר נשמה בגוןן צליל טורקי. "שיר הזה הוא דבר שעודלא עשיתי", אומר הוד. "סגנון של סאונד טורקי, עם הבגלמות והכינורות. הקול שלי לא של בכי, אבל זו בלדה באווירת שירים שקטים שנוגעים בנשמה".

-השיר הזה ייכנס לאלבום הבא?
"כן 'מלכודת דבש' ייכנס. הוצאתי לקראת החתונה את 'יום מיוחד', עם הקליפ מהחתונה, ובקיץ את 'שתבואי' ולפניו את "אשת-חיל" . לגבי האחרון אני לא יודע אם הוא יהיה באלבום".

-איפה עומד פרויקט הרטרו שלך?
"התחלתי לדבר על זה לפני שנה, בדצמבר 2011, והוצאתי שלושה סינגלים - "פעימות ליבך", "פרח שנבל" ו"נערתי", שלושתם יצאו כסינגלים של שירים שלמים לרדיו, ודיברתי על פרויקט של 50 שירים עליהם גדלתי, כלומר להוציא מחרוזות נוסטלגיות. הקלטתי את המחרוזות והן קיימות במחשב באולפן של תמיר צור".

-ומה קרה?
"יצא הפרויקט של רביבו' וטרף לי את כל הקלפים. אני דיברתי על זה הרבה עוד כשהם לא היו באויר, וכשהם באו כל הפרויקט הנמיך אצלי. הם יצאו עם אותם שירים, אותו כיוון, אותו רעיון, אותו עניין. וכשיש גשם גדול של נוסטלגיה אז באות הפטריות ועוד זמרים התחילו להוציא מחרוזות. כלומר הדבר הזה שעבדתי עליו ודיברתי ויחצנתי איבד מהרעיון הראשוני שלו. רציתי להיות חלוץ, שאמר שהוא ישיר 50 שירים עליהם גדלתי, וזמרים ותיקים כבר התקשרו ושאלו אילו שירים שלנם אשיר, וראו בזה דבר מבורך. הייתי הראשון שדיבר, עשה והוציא. אבל זה איבד אצלי כיוון והתפספס".

הפרויקט של רביבו (צילום: שרון רביבו)
"תחושה של פספוס והחמצה". הפרויקט של רביבו | צילום: שרון רביבו

-למה לא המשכת? יש הרבה שפונים עכשיו לנוסטלגיה.
"הפרויקט של רביבו עשו עבודה מדהימה. ראיתי לנכון שהתחלתי את המשחק, והם נכנסו בכל הכוח. הם עבדו על ההפקה שלהם טוב והוציאו הכל לפני. אצלי זה נשאר בהולד. יש תחושה של פספוס ואני לא יודע מה יהיה עם זה. יש אצלי תחושה של החמצה, למרות שהפנים קדימה לשירים חדשים".

-מה הכיוון?
"גם אני שואל. החוכמה היום זה לחשוב על דברים מקוריים ולחשוב מה הדבר הבא המקורי. הייתי מחלוצי הגל של הרטרו ויש אווירה כזו, אבל כמו כל דבר צריך לחשוב מה הדבר הבא, לאן המוזיקה לוקחת עכשיו. היה טרנד בלקני בולגרי ואז בלאדי ואחרי זה רטרו ועכשיו מחפשים את הדבר הבא".

-אפרופו "מלכודת הבש" איך חיי הנישואין?
"רק הדבש בלי המלכודת. הלן ואני היינו המון זמן בזוגיות, גרנו ביחד. עכשיו זה בשביל להביא ילדים. אני כבר רוצה להביא ילד לעולם. אשתי עוד לא בהריון, אבל אני מקווה שבקרוב יהיו לנו בשורות. אנחנו עובדים על זה יום וליל, על הבוקר. הלוואי וייצא ג'וניור, יורש, או יורשת".

רגב הוד ואישתו הלן (צילום: ראובן שניידר )
"רק הדבש בלי המלכודת". רגב הוד ואשתו הלן | צילום: ראובן שניידר

-מעדיף בן?
"כל גבר רוצה בן בכור, אבל הכי חשוב זה בריאות נמה שיבוא יבוא, הכל בידי שמיןם. בסתר ליבי רוצה בן בכור".

-בא לך לחזור לטלוויזיה?
בא לי מאוד לעשות טלוויזיה. אני מקבל המון הצעות לכל מיני תוכניות ריאליטי כאלה ואחרות. המון דברים עמדו על הפרק. היו דברים שלא יכולתי. קיבלתי פניות לגבי שתי העונות של 'לה לה לנד', אבל זה לא הסתדר. פנו אלי כשמושיק עפיה לא עלה למטוס, אבל זה היה מהיום למחר, היו לי התחייבויות להופעות פה בארץ וזה לא צלח. אני מאמין שיגיע הרגע שלי. המתנתי הרבה לתוכנית בערוץ 24 עם עידן יניב ועכשיו גם אני מחכה. אין כרגע משהו ספציפי, אולי בקרוב אוכל לבשר על משהו שאשתתף בו. מאמין שיהיה מגניב. עוד תראה אותי על המסך".

-מתאים לך "גולסטאר" עונה שנייה?
"יכול להית מגניב. אני שחקן כדורגל מפוספס. שיחקתי במכבי שעריים ברחובות. זה היה חלום שלי תקופה ארוכה. יש לי חברים כדורגלנים ואני הולך למשחקים ומכור לכדורגל. אני גם גבוה וניסיתי כדורסל - וטוב שיש את המוזיקה. כאחד שראה את 'גולסטאר' זו אחלה תוכנית, אחלה קונספט. אולי בקרוב תראה אותי על המסך עושה את הקטע שלי. התעשייה היום מחייבת את זה".

>> מאור אדרי: "מנסים לסכסך ביני לבין עומר אדם"