אין תמונה
נשיקות אסורות. אתי לוי

הזמרת אתי לוי מוציאה את השיר "נשיקות אסורות", שכתב דני שושן והלחין ישראל בונדק (עפ"י לחן טורקי).

השיר יוצא כסינגל מס' 15 (!) מתוך אלבום ים תיכוני-מזרחי כפול חדש של לוי. קדמו לו שירים כמו "עומדת לי בגשם" , "פזמון החוזרת", "את לא היא", "צ'ה גווארה", "רק אתה", "עוד סיפור" "כל היום רק נח" ו"והיום".

במקביל ממשיכה לוי לעבוד על פרויקט "שינוי קיצוני", אלבום דאנס כפול באנגלית ובעברית, שיכלול שמונה שירים (כפול 2), וממנו יצא הסינגל הכפול "Give Me" / "לאהוב אותך". האלבום כולו למילים, לחן ועיבוד של יעקב למאי וג'קי עובד. הסינגל השני צפוי בקרוב.

הפרויקט השלישי הוא האלבום משירי חנן גולדבלט, אשר יכיל 10 שירים למילים שנכתבו מבין כותלי "כלא חרמון", אליו כבר הלחינו ארקדי דוכין וקובי אושרת. סינגל הבכורה ייצא בקרוב.

"נשיקות אסורות"

"את ליבי כבשת, אהבתי אותך, נשיקות אסורות טעמתי ממך, ומזה המעט לא רוויתי די, שברת לי את הלב ודומעות עיניי / ואהבת אותי ואהבת אותה, ליבך נקרע ביני לבינה, אין לנו מוצא אין לנו עתיד, אהבה שכזאת בלתי אפשרית

פזמון: עד מתי אלי לא יכולה יותר, עד מתי אלי זה אותי שובר, מה יהא עליי ומה הם חיי, השנים חולפות תמו נעוריי

הבטחות הבטחת כמו פזמון שחזר, אך היטב ידעת ממך זה נבצר, שעון החול אוזל אין לנו ברירה, זה החט ועונשו אהבה אסורה / ואהבת אותי ואהבת אותה, ליבך נקרע ביני לבינה, אין לנו מוצא אין לנו עתיד, אהבה שכזאת בלתי אפשרית

פזמון: עד מתי אלי לא יכולה יותר, עד מתי אלי זה אותי שובר, מה יהא עליי ומה הם חיי, השנים חולפות תמו נעוריי".

>> איתי הררי בשיר "ילדת רחוב"