כחודש בלבד מאז יצא האלבום "חם בלב", השלישי של "הפרויקט של רביבו" וחברי "הפרויקט" כבר מוציאים שיר חדש מתוך האלבום הרביעי עליו הם עובדים בימים אלו, אלבום שלראשונה יכלול ברובו שירים מקוריים שכתבו חברי הפרויקט לצד יוצרים נוספים. השיר הוא "אֵלָה", שכתב משה אזולאי ללחן יווני, והוא הסינגל השני מהאלבום.

"אלה"

"זוכר איך שפגשתי בך לראשונה, היית כולך רק בלבן כמו נסיכה, אז את ידך ביקשתי לריקוד אחד, מאז היינו שנינו יחד לב אחד / כבר התייבשו לי הדמעות, ובראשי רק מחשבות, מי זה אוחז שם בידך, אלה אלה / אני שוכב לי בלילות, ובליבי מלא תקוות, שתחזרי שוב אל חיי, אלה אלה / אני נזכר איך בך פגעתי אהובה, האמיני לא הייתה לי כוונה, איתך כבר לא ארקוד יותר יפה שלי, אך בליבי שמורה רק לך אהבתי / כבר התייבשו לי הדמעות, ובראשי רק מחשבות, מי זה אוחז שם בידך, אלה אלה".

פרס "כפתור הכסף" של יו-טיוב

במקביל, זוכים "הפרויקט של רביבו" בפרס "כפתור הכסף" של חברת יו-טיוב העולמית. הפרס מוענק להם על חציית רף המאה אלף משתמשים רשומים לערוץ הרשמי באתר. הערוץ של הפרויקט עומד על 123 אלף מנויים והצליח להגיע להישג זה בזמן הקצר ביותר מבין הזוכים בישראל. עד כה נרשמו בו יותר מ-50 מיליון צפיות בפחות משנתיים. הערוץ מנוהל ע"י חברת סינגולד.

הופעות קרובות של "הפרויקט של רביבו": 24-3 זאפה ירושלים, 10-4 רדיו בר קיבוץ בית קשת, 24-5 האנגר 11 ת"א, 27-5 זאפה ירושלים, 28-6 רידינג 3 ת"א, 13-7 זאפה הרצליה.