שרית חדד, ניקוס ורטיס, חזרות בבלומפילד (צילום: שרון רביבו)
שרית חדד וניקוס ורטיס בחזרות בבלומפילד | צילום: שרון רביבו

אייל גולן, חזרות בבלומפילד (צילום: שרון רביבו)
מצפים להפקה שטרם נראתה בז'אנר הים תיכוני. אייל גולן בחזרות בבלומפילד | צילום: שרון רביבו
אייל גולן, שרית חדד וניקוס ורטיס קיימו אמש באיצטדיון בלומפילד את החזרה האחרונה לקראת צמד ההופעות שיקיימו שם הערב (שלישי) ומחר, ושאלין צפויים להגיע כ-30 אלף מעריצים (ביחד). לכבוד החיבור ביניהם אף הקליטו גולן וחדד את הדואט החדש "עד הסוף".

עוד ב-mako מוזיקה:

מי שנכח בחזרה "הגנרלית" מתאר מופע מושקע מתמיד, עם כמויות של תאורה ואפקטים שטרם נראו בהופעות של השניים. ניקוס ורטיס מביא איתו 16 נגנים מיוון, וגולן וחדד יעלו לבמה עם להקת נגנים שמורכבת מנגנים של שניהם, כפי שסיפרו בראיון לחדשות 2.

עוד אמרו בראיון גולן וחדד, שדיברו על המופע הזה כבר כמה שנים, ושאין קשר לפרשה בה היה מעורב השנה אייל גולן. "אייל הוא חבר שלי, ותמיד אנשים יגידו דברים", אמרה חדד בתשובה לשאלה האם התלבטה לפני שהחליטה להופיע עם גולן. בתשובה לשאלה של הכתב יונתן ריגר, האם הוא מתכוון להתעדכן הערב בתוצאות המונדיאל בזמן שהוא לא על הבמה ותורה של חדד לשיר, השיב גולן: "ברור".

ניקוס ורטיס: "אתגר בשבילי להופיע עם אייל ושרית"

הצלע השלישית במשולש שיופיע הערב בבלומפילד הוא ניקוס ורטיס, זמר יווני שזכה בשנים האחרונות לאהדה עצומה בישראל, פתח לבדו קופה בהאנגר 11 ואף הופיע עם שרית חדד בהיכל נוקיה, והוציא איתה את הדואט הישראלי-יווני "משחק החיים". עם גולן הוא צפוי לשיר את הלהיטים "זה אני" ו"כשאת איתו", שירים יווניים שלו במקור, שגולן הביא לישראל.

ניקוס ורטיס, שנחת בישראל כבר בתחילת השבוע, אמר בראיון לירון אילן בתוכנית "מנטה, של "רדיו ירושלים": "אני מתרגש מאוד לקראת המופע. זה אתגר בשבילי להופיע עם אייל ושרית. אני חושב שזה עומד להיות יפהפה, משהו אחר. הדבר הכי חשוב הוא שאנשים יהנו מהמוזיקה שלנו. זה עומד להיות מאוד יפה, כי באתי עם 16 נגנים וההרכבים של כולנו אמורים לנגן כולם יחד. הולך להיות 'מופע של פעם בחיים'. בגלל שיש הרבה קהל, אז זה פעמיים מופע של 'פעם בחיים', ואם יישארו כרטיסים, אני אשמח להזמין חברים שלי, אבל לא בטוח שיישארו".

שרית חדד, ניקוס ורטיס, חזרות בבלומפילד (צילום: שרון רביבו)
ורטיס: "זה אתגר להופיע איתם" | צילום: שרון רביבו

שרית חדד, ניקוס ורטיס, חזרות בבלומפילד (צילום: שרון רביבו)
"משחק החיים" | צילום: שרון רביבו
אייל גולן, חזרות בבלומפילד (צילום: שרון רביבו)
ים של תאורה. גולן על הבמה | צילום: שרון רביבו