אור אדי (צילום: רן שני)
מה רוצה הלב שלה. אור אדי | צילום: רן שני

אור אדי ממשיכה להסתמן כזמרת המזרחית הצעירה הבולטת של הזמן אחרון. אחרי הסינגל "לא מבינה", הדואט "האור בעיני" עם רון בוחבוט וההתארחות עם מתן שמר במופע של שרית חדד בפארק שרון, מוציאה אדי את שירה השלישי "הלב רוצה".

מדובר בשיר קצבי שכתבה ארלט ספדיה, הלחין עדי לאון ועיבוד והפיק יעקב למאי - משולש מנצח בדרך כלל. המילים מדברות על בחורה צעירה שעוזבת את החבר שלה, ברוח "תלך כפרה עלי" ו"יאללה לך הביתה מוטי" של שרית חדד. זה שיר שאמור למצוא חן בעיני בחורות צעירות שמחפשות להזדהות עם מישהי בגילן, ולהרקיד קהל באירועים.

המוזיקה נשמעת כמו פופ ים תיכוני צעיר, אבל כזה שמותאם לאופנת הרטרו הנוכחית עם גיטרה חשמלית ובאגלמה משקשקות של אריק כהן. הקול של אדי לא גדול אבל מדויק. היא קצת מתאמצת בפזמון, ומוציאה כאב החוצה, אבל עדיין לא גולשת לבכיינות, בדומה לסגנון של אתי ביטון. בקטע השקט של השיר היא נשמעת טוב מאוד, נעימה לאוזן, מזכירה משהו ממאיה בוסקילה ב"סיפור מכור" ("יכולת להיות יותר ברור"). אחלה.

"הלב רוצה"

"קבענו שתבוא אליי הביתה ונצא ביחד למסיבה, אבל אצלי נגמר הלילה ולא באת, ככה בלי סיבה / אל תנסה למכור לי סיפורים יפים ואשליות, האמונה שכבר היתה בי צעקה לי להגיד לך, שלום שלום ולא להתראות

פזמון: הלב רוצה, הלב רוצה, אבל אתה מחזיק אותי על הקצה, וזה קשה לא יכולה יותר / הלב רוצה, הלב רוצה, אבל אתה מחזיק אותי על הקצה, אז צא מזה, אני עוזבת עכשיו!

מחבק אותי בשתי ידיים והראש שלך מביט לצד, לבנות אתה עושה עיניים, איך שבא לי להגיד לך, שלום ולא להתראות...

פזמון: הלב רוצה, הלב רוצה, אבל אתה מחזיק אותי על הקצה, וזה קשה לא יכולה יותר / הלב רוצה, הלב רוצה, אבל אתה מחזיק אותי על הקצה, אז צא מזה, אני עוזבת עכשיו!".