אין תמונה
מהאח הגדול לרדיו גל. עמיר גולדברג

ב-1 בספטמבר 2011 תחל את שידוריה תחנת רדיו חדשה שתתמחה במוזיקה מזרחית וים תיכונית. שם התחנה הוא "רדיו גל", והיא תשדר בתדר 107.2FM ובמקביל באינטרנט. מדובר בתדר הרדיו של תחנת "קול השלום", שהמשדר שלה ממוקם ברמאללה, שמעבר לקו הירוק. אולפן השידור ממוקם בראשון לציון. התחנה תשדר לשטחי ישראל ולשטחי הרשות הפלסטינית, ומבטיחה: "דרך המוזיקה ננסה לפעול למען השלום והדו-קיום".

מהלך פתיחת תחנת "רדיו גל" התאפשר אחרי שבעליה רכשו מ"קול השלום" שעות שידור מרכזיות. התחנה מתכוונת לשדר בתחילה בין 10 בבוקר ל-20:00 בערב ובהמשך להרחיב את שעות השידור שלה ל-8 בבוקר עד חצת הלילה, בניצוחם של המנכ"ל גיא מג'ר והמפיקה הראשית בהירה מג'ר.

המטרה: לנצח את אליקו

המטרה המוצהרת של אנשי "רדיו גל" היא להתחרות ברדיו "לב המדינה" ובשדרן הפופולרי אליקו, מתוך מטרה להציב אלטרנטיבה מזרחית חדשה לו ולשדרנים ותיקים ממנו כמו דידי הררי, שמשדר את תוכניתו בסינדיקציה בין כמה תחנות, וירון אילן מרדיו ירושלים.

הכוכב של "רדיו גל", זה שאמור לנצח את אליקו ברייטינג, הוא עמיר גולדברג, בוגר "האח הגדול", שישדר את תוכנית הבידור המרכזית של הרדיו יחד עם השדרן דורון רוזוליו כל יום בין 16:00 ל-18:00, בדיוק השעות בהן משדר אליקו את תוכניתו "ערב ים תיכוני" ברדיו "לב המדינה".

רשימת השדרנים-כוכבים של "רדיו גל" כוללת גם את עופר אברג'יל, פדי חכמון, בני בום, רביד גואטה, שלום צור, ישראל קניאז, קובי בר ושירן אביב. אנשי "רדיו גל" ישיקו את עצמם במסיבה שתיערך ביום שישי ה-2 בספטמבר במועדון ה"יא יא" בתל אביב בשעה 12:00 בצהרים וצפויה לכלול גם כמה מכוכבי "האח הגדול".

אין תמונה
מתכוננים למלחמה מול המתחרים. חלק משדרני "רדיו גל"