נאור אלבז - "אהבה מושלמת"

נאור אלבז פרומו (צילום: רונן אקרמן)
מאמין באהבה מושלמת. נאור אלבז | צילום: רונן אקרמן

נאור אלבז, בוגר העונה האחרונה של כוכב נולד, מוציא את השיר "אהבה מושלמת", שכתב עינת הולנדר. את הלחן יצר עוזי בוקובזה ועל העיבוד וההפקה המוזיקלית תומר מתנה.

בפזמון שר אלבז: "כל מה שאת תחלמי בלילה / לך אני אגשים בַיום / אהפוך את העולם / ליופי של מקום / שבו רק את קיימת / האהבה מושלמת / והלב שבין ידייך / מאושר לפעום"

זהו סינגל שלישי לאלבז מתוך אלבום הבכורה שלו שצפוי לצאת בקרוב. קדמו לו הסינגלים "אין דברים כאלה" הקצבי והבלדה שהקדיש לאביו המנוח "אלוקים שבשמיים", שאף זכתה לקליפ מרגש.

 

בן אל תבורי - "רכבת הרים"

אין תמונה
בן אל תבורי, עטיפת אלבום הבכורה

בן אל תבורי מוציא את אלבום הבכורה "מוצא בך" ומתוכו את השיר "רכבת הרים", שחיברה עינת הולנדר והלחין אריק זנאטי, שגם עיבד והפיק מוזיקלית.

לדברי תבורי השיר "רכבת הרים" מסמל את מה שעבר עליו בשנה האחרונה, מאז פרץ לתודעה עם אביו ואחיו בתוכנית "התבורי'ס", במסגרתה הפך לכוכב צעיר ומבוקש.

זהו הסינגל השביעי לתבורי הצעיר מתוך האלבום. קדמו לו "אולה אולה" עם הקליפ הבולט, "לו הייתי", שהלחין דניאל אסייג, "קחי לי את הלב", מוצא בך, סוד הקסם ו-סוף שבוע.

 

אוריאל - "פעם"

אין תמונה
פעם קראו לו אוריאל שאלתיאל. היום רק אוריאל

פעם קראו לזמר וליוצר אוריאל "אוריאל שאלתיאל" והוא התחרה בכוכב נולד. היום נשאר רק "אוריאל", זמר עם קול אדיר, שמוציא את השיר הקצבי והעוצמתי "פעם", אותו כתב עם אסתי דהן והלחין בעצמו. את העיבוד וההפקה המוזיקלית עשו צפריר יפרח ונדב ביטון.

אוריאל, שבעברו היה חזן ופייטן בבתי כנסת ובאירועים, רעב להצלחה, ונותן בהקלטה הזו את כל כולו, עד המקסימום, ומשאיר בטראק את המיטב שלו.

זהו סינגל רביעי מאלבום הבכורה של אוריאל שצפוי לצאת בקרוב. קדמו לו הבלדה "אחת בעולם" עם הקליפ בו מככבות לצדו צמד בחורות נאות, "צחוק של אל" ו"אני מודה".

>> נאור אורמיה מתכונן לקיסריה ולגיוס: "יהיה מעניין לפקד על עומר אדם"