איתי הררי פרומו (צילום: עופר חן)
"אריס סאן היתמני". איתי הררי | צילום: עופר חן

הזמר והיוצר איתי הררי מוציא את השיר החדש "אשתי", אותו כתב והלחין יחד עם גלעד "ביגי" מסאמי, בעיבוד והפקה מוזיקלית של נאור סינואני. זהו שיר ראשון בו משתף הררי פעולה עם מסאמי, שאחרי שעבר ללהיטים ים תיכוניים רבים, המפורסם מביניהם כמובן "בלבלי אותו" של קובי פרץ.

אבל זו רק ההתחלה. מתברר שהררי עובר לניהולו של מסאמי, שבשנתיים האחרונות מנהל את הזמרת ג'ולייטה והביא אותה ממעמד של צעירה מתקאמבקת למעמד של כוכבת.

מסאמי יודע לדבריו בדיוק מה הכיוון אליו הררי צריך ללכת: "אנשים לא יודעים את זה, אבל איתי הררי התחיל את הקריירה כגיטריסט. אני הולך לעשות לו שינוי בהופעות ולהעמיד אותו בפרונט של הבמה עם גיטרה חשמלית. הוא יהיה הזמר המזרחי האמיתי היחידי שמופיע עם גיטרה, שר ומנגן כל ההופעה, כמו כוכב רוק, כמו אריס סאן בשעתו. אני אעשה מאיתי הררי 'אריס סאן התימני' וכולם ייגנבו ממנו".

איתי הררי בן ה-24 הוציא עד כה במסגרת רשמית את הסינגלים "ילדה בובה", "מה קורה פה" ו"בת מלך", שהפך ללהיט ואף זכה לקליפ. כמו כן צפוי אלבום הבכורה שלו לכלול גם שירים אותם הוציא לפני שהתפרסם, כמו "קחי את כל האהבה אלייך", "איתך הלב שלי שלם", "פרפרים בבטן" ו"כי רק אותך".

>> אייל גולן זכה ב"זמר השנה" - ראיון מיוחד