הזמר תמיר גל ומודחת "האח הגדול" מעיין חודדה נפגשו היום באולפן ההקלטות לצורך הקלטת השיר "מעיין", עליו החל גל לעבוד כשחודדה היתה עדיין בתוך בית "האח הגדול" והעניקה לו חשיפה תקשורתית מאסיבית. השיר "מעיין" יכלל באלבומו החדש של תמיר גל שייצא בחודש הבא.

במקביל הצטלמה מעיין חודדה לקליפ של השיר החדש של תמיר גל, "כבשת לי את הלב". הקליפ עוצב בסגנון "האח הגדול" וייצא בשבוע הבא.

"סיפור אהבה" בין זמר למעריצה

"סיפור האהבה" בין תמיר גל למעיין חודדה החל כשחודדה, מעריצה של גל, שרה משיריו בבית "האח הגדול" עוד בטרם הודחה מהתוכנית. בהמשך, הקדיש לה בעלה, מוטי חודדה, את השיר "עוד רגע משתגע", ובבת אחת הפך תמיר גל משם שמוכר בעיקר למעריציו במוזיקה ובקולנוע - לדמות שכל המדינה מכירה, עם קפיצה גדולה של הקריירה.

תמיר גל, שהיה נרגש מאוד מהחשיפה הגדולה לה זכה בזכות מעיין, הבטיח כי יופיע בחינם בברית המילה של בנם של מעיין ומוטי, ואף התכוון להקליט את השיר "מעיין" שנכתב עליה עוד כשהיתה בתוך בית "האח הגדול". אולם גל לא הספיק להקליט את השיר וחודדה הודחה.

כאן התחיל פרק מס' 2 ב"רומן" בין השניים. הם נפגשו, התחברו, החליפו חוויות, גל הודה לחודדה על החשיפה והיא הודתה לו על השירים היפים. בהמשך היתה חודדה אורחת הכבוד במסיבת יום ההולדת של תמיר גל, שם שרה יחד איתו משיריו.

חודדה: "גיליתי שאני מאוד מוזיקלית וזמירה"

עתה מגיע החלק השלישי בסאגה, כשמעיין חודדה ותמיר גל נפגשים באולפן ההקלטות, לרגל הקלטת השיר "מעיין", שזכה עתה לטקסט חדש. "השיר נכתב כשמעיין היתה בבית, אבל כשהיא הודחה נתקעתי עם הטקסט", מודה גל. "התלבטתי עם היחצנית שלי שרית בירן מה לעשות והחלטנו להפוך את השיר לדואט מעניין, שיר קצבי, והקהל בחוץ ישפוט את התוצאה".

"זה שיר מאוד מרגש", אומרת מעיין חודדה. "לעבוד עם תמיר גל באולפן זה וואוו, חבל על הזמן, חווייה גדולה. זה ממש כיף גדול, הכרתי בעצמי צדדים שקודם לא הכרתי, שאני מאוד מוזיקלית וזמירה".

חודדה: "האנשים הפחות חכמים לא פרגנו לי"

"מבחינה תקשורתית התגשם לי חלום", אומר תמיר גל, "אני שמח לעבוד עם החודדות ואני רוצה להודות להם. כל מי שראה, כל מי ששמע, וגם מי שלא ראה שמע מבחוץ, יודע מהו האפקט המדהים של מה שקרה. והנה, גם אחרי האח הגדול אנחנו ממשיים לעבוד וליצור ולהיות בעניינים".

בתשובה לשאלה אם היא לא חרדה לתדמיתה אחרי שיצאה מבית "האח הגדול" אמרה חודדה: "כשיצאתי מהבית ראיתי איזה דברים לא טובים כתבו עלי העיתונאים, אבל אנשים מהעם הבינו אותי ופרגנו לי. יש את החלק החכם של האנשים שרואה את התמונה הגדולה, ויש את החלק הפחות חכם, שרואה רק את מה שמול המצלמה. מאוד קל לשבת על הספה בסלון ולשפוט בן אדם שנמצא מול המצלמות".

מה ירקדו במסיבת הסילבסטר של דיירי בית "האח הגדול"

הלהיטים שעשו את שנת 2009, וסיכום העשור במוזיקה