אין תמונה
תמיר גל עם הקעקוע החדש ושורה מתוך השיר

הזמר תמיר גל מוציא מחדש את השיר "שביל האושר", השיר הראשון שהוציא בקריירה לפני 18 שנה, והפעם בגרסה חדשה, קצרה מהמקור ומותאמת לרדיו. לרגל האירוע קעקע תמיר גל על זרועו את השורה המפורסמת מתוך השיר "לא כל הנוצץ זהב תמיד".

"השיר הזה יצא בשנת 1993, הוא הראשון שהקלטתי בחיים שלי, עם מילים של דוד זיגמן ועיבוד של יעקב למאי ושי ראובני בגרסה הישנה. עכשיו אני מוציא גרסה חדשה שאותה עיבד והקליט ציקי זנתי. בהקלטה השתתפו נגני כלי קשת טורקיים".

-למה החלטת לחדש את השיר?
"בגלל המעריצים שלי שממלאים אותי בהודעות בפייסבוק. הגרסה הישנה היא באורך שבע דקות, היא נוצרה בתקופה של המוזיקה הטורקית הכבדה. והיו בקשות ולחצים שהשיר ייצא מחדש. הקלטתי אותו בגרסה קצרה יותר, שלוש דקות פחות, שזה משמעותי מבחינת הרדיו. את העיבוד עשינו עכשווי וציקי זנתי גם חידש את הלחן".

"השיר יככב בסרט החדש שלי 'בינגו' שייצא בקרוב"

-לחן חדש לא מבלבל?
"לא, כי השירה שלי היא אותה שירה, רק המלודיה והאקורדים אחרים. בקרוב אני מוציא סרט חדש בשם 'בינגו' שיוקרן בסימנה סיטי ובערוץ 10 בהפקת ימין מסיקה וירמי קדושי והשיר הזה פותח ומסיים את הסרט, כי הביצוע הקודם מזוהה עם הסרטים שלי 'שלום לך סיגל' ו'צעדים נואשים'".

-מה הקטע עם הקעקוע?
"אני מזוהה עם השיר הזה ועם המשפט "לא כל הנוצץ זהב תמיד" וקעקעתי את השורה הזו על היד, שיהיה לתמיד".

-אתה מתכנן אלבום חדש?
"ככן, הביצוע המחודש ל'שביל האושר' יזכה לקליפ חדש ואמור לצאת באלבום לקראת חנוכה. באלבום יהיו הסינגלים שהוצאתי בתקופה האחרונה - 'להיות איתך', 'עוד רגע משתגע', 'אבי יקר' השיר לאבי כהן ו'שביל האושר'".

>> הפתעה: דידי הררי השמיע את ליאור נרקיס