אין תמונה
ג'ולייטה בבית חולים

הזמרת ג'ולייטה אושפזה היום (שישי) בבית החולים בילינסון בפתח תקווה בשעות הצהרים אחרי שהתעלפה באמצע תספורת אצל הספר האישי שלה בפתח תקווה.

ג'ולייטה עברה בדיקות דם ובדיקות כלליות בחדר המיון של בית החולים והועברה בהמשך לבדיקות ממוקדות יותר עקב חשש לדלקת ריאות. לאחר שמונה שעות של אשפוז, השתחררה ג'ולייטה מבית החולים ועשתה דרכה חזרה למגורים בראש העין לצד מנהלה האישי גלעד מסמאי, כדי להשלים את ההכנות לטיסה ללוס אנג'לס.

הסיבה להתעלפות: לחץ נפשי כבד

אין תמונה
ג'ולייטה בימים טובים יותר

הסיבה להתמוטטות נובעת ככל הנראה מלחץ נפשי כבד לקראת הטיסה של הזמרת מחר בלילה (שבין שבת לראשון) ללוס אנג'לס, לצילומי תוכנית הריאליטי המדוברת "חי בלה לה לנד".

ג'ולייטה צפויה להיכנס במסגרת התוכנית לחיים של חודש שלם בוילה בלוס אנג'לס יחד עם שורה מכובדת של אמנים מהתחום הים תיכוני - דודו אהרון, אביהו שבת, זהבה בן ואלון דה לוקו. החמישה יתחרו ביניהם במשך חודש על לבו של הקהל האמריקני והקהל הישראלי הגדול בלוס אנג'לס וינסו לפרוץ ולקבל חוזה הקלטות בחברת "גפן רקורדס" של דיויד גפן, חברת-בת של "סוני" הבינלאומית.

ה"אפוטרופוסית" של דודו אהרון באמריקה

המצלמות של חברת ההפקות של אלעד קופרמן, בבימויו של שבי זרעיה, צפויות לתעד את נסיונו הפריצה והחתימה וכמובן שאת החיים המשותפים של חמשת הכוכבים בוילה סגורה. התוכנית תשודר ב-yes ובהמשך, ככל הנראה, באחד מהערוצים המרכזיים.

לקראת הנסיעה לחו"ל ניגשו ג'ולייטה, דודו אהרון ויתר הזמרים לשגרירות האמריקנית כדי לקבל ויזת עבודה באמריקה. כיוון שדודו אהרון מעולם לא היה בארצות הברית נדרשה ג'ולייטה להתמנות למעין "אפוטרופוסית" שלו כדי שיוכל לקבל את היתר העבודה.

אלבום קאמבק

במקביל לנסיעה ללוס אנג'לס תוציא ג'ולייטה את אלבום הקאמבק שלה, בסיומו של מסע מפרך שהחל לפני כשנה וחצי. יחד עם האלבום ייצא גם סינגל חדש, האחד עשר במספר מתוכו, אחרי לא פחות מעשרה סינגלים שכבר יצאו ממנו.

>> מצעד ההשמעות: דור דניאל ראשון, כניסות למשה פרץ, מושיק עפיה וליאור נרקיס