עומר אדם יגיע ביום רביעי הקרוב 15 באוגוסט להופעה היסטורית באמפי קיסריה, כאמן הצעיר ביותר, בן 17, שממלא את האמפי המיתולוגי בן 3600 המקומות, בהופעה שכל הכרטיסים אליה כבר נמכרו.

צרחות של מעריצות כמו בג'סטין ביבר

אמש, בכפר מנחם, ערך עומר אדם מופע הרצה, שהיה למעשה מעין "חזרה גנרלית" לקראת ההופעה בקיסריה - זאת בדומה לדודו אהרון ומשה פרץ, שעשו בזמנו הופעות הרצה דומות לפני הופעותיהם בהיכל התרבות בתל אביב. את האולם בכפר מנחם מילאו מעריצים ומעריצות בגילאי העשרה, אשר צרחו ללא הפסקה למראה הזמיר הצעיר, מה שהזכיר לנו את תופעת המעריצות של ג'סטין ביבר, ואפילו יותר.

עומר אדם כפר מנחם (צילום: שרון רביבו)
"נעתי בתוך מעגל על הספסל. עומר אדם ויפהפיה בלונדינית | צילום: שרון רביבו

עומר אדם, כשאיתו כמות גדולה של נגנים, אירח על רקע מסכי ה LED שעל הבמה את שני אחיו, רועי וגל, וכן להקת רקדניות וגם רקדנים גרוזינים. הצוות שמקיף את אדם ודואג שהמופע יראה ויישמע הכי טוב שאפשר כלל את מיטב הכוחות בתעשיית ההופעות הגדולות של הז'אנר הים תיכוני: המעבד יעקב למאי, המפיק המוזיקלי עמית הראל, הבמאי תמיר קמחי והמפיקים ליאור זהרי וחזי שמש מ-VIP הפקות, שהפיקו עד כה הופעות לשרית חדד, משה פרץ, קובי פרץ ועוד.

קאבר מרגש ל"מעמקים" של עידן רייכל

המופע נפתח בפנייה לקהל כי זוהי חזרה גנרלית וייתכנו תקלות. השיר הראשון היה אחד הלהיטים האחרונים של אדם, "מאושרת". השיר השני היה "ממעמקים" של עידן רייכל, שעומר אדם ביצע באופן מרגש במיוחד לשיר. בסיום השיר הוא כבר מתרגל את ה"ערב טוב, קיסריה!!"
.

עומר אדם כפר מנחם (צילום: שרון רביבו)
חיוך מנצח. עומר אדם | צילום: שרון רביבו

בשיר השלישי הוא כבר מקפיץ את הקהל עם הלהיט "את בליבי" , ו
מקבל פידבקים תוך כדי מההורים והקרובים בשורה הראשונה. משם הוא עובר ל"חוזה בנשמה", שיר הנושא של תוכנית הריאליטי "עונת החתונות" ששודרה ב-mako וממשיך לרגש עם השיר "אבא" של שלומי שבת, אותו הוא מקדיש אותו לכל המשפחה שלו.

"התחממנו, אפשר להתחיל!"

השיר הבא הוא 
בהשמעת בכורה, "קרוב אלייך" , עוד בלדה נוגעת. אדם ממשיך עם "
להיאבד ברוח", מלווה  ברקדניות
. בשלב הזה מודיע אדם על פתיחת הערב: "התחממנו, אפשר להתחיל!", ושר את הלהיט "הופה" בליווי להקת רקדנים גרוזינים. בסיום הנאמבר עומר והנגנים יוצאים להפסקה קצרה, ולהקת הרקדנים מנעימה את זמנו של הקהל בריקודים גרוזיניים מסורתיים.

עומר אדם כפר מנחם (צילום: שרון רביבו)
ההורים המאושרים של עומר אדם בקהל | צילום: שרון רביבו

עומר אדם חוזר לבמה ומתיישב על ספסל כשלצדו בלונדינית יפהפיה ושופעת לבושה בלבן, לה הוא שר את הבלדה "נעתי בתוך מעגל". בסיום השיר הקהל מריע "ע-ו-מ-ר א-ד-ם" בקולי קולות. הכוכב מבצע קאבר לשיר "מת לחבק אותך" של רובי לוי, ולקראת הסוף מחליט לשנות את המילים במקום לשיר "היא לא תבוא" עובר ל-"שלא תבוא"
.

תקלה בחזרה הגנרלית בהתחלה של "נמס ממך"

עומר מבקש מכולם "שירו איתי", ואז המוזיקה נפסקת. תקלה ראשונה. אדם מתנצל ומסביר שזו חזרה גנרלית, ומהר מאוד משכיח את העצירה עם הלהיט הענק ושיר הנושא מאלבומו, "נמס ממך". הקהל כבר כולו על הרגליים, המאבטחים ממש צריכים לשמור שלא יתפרצו לבמה, הם ממלאים את המעברים
 והמופע ממשיך בביצוע של אדם לדואט שלו עם איציק קלה "קסם". עומר מבקש קצב מהנגנים, שר "ידיים למעלה!" ומשלב במחרוזת את שירו "לא תדעי דמעה".

הפרגון לאיציק קלה ממשיך עם ביצוע ללהיט הקלאסי שלו "אבא נשמה", אותו ביצע איתו עומר אדם בקיסריה לפני כשנה. לביצוע השיר מצטרפים אל עומר אחיו הקטנים רועי וגל. הוא מחבק ומחזק אותם, ובסוף השיר מציג אותם ומודה לבורא עולם על הזכות לשמוח ולשמח.

ההופעה מתקרבת לסיום עם הלהיט הגדול "
נצח לצידך", אחריו "
אל תבכי" ומחרוזת משירי עופר לוי, זמר שמבחינת הסגנון המוזיקלי הוא מעין מקור השראה לעומר אדם. כוכב הערב מודה לנגנים ולקהל, יורד מהבמה ועולה להדרן, שכולל את "בניתי עלייך" ו"
נמס ממך". לפי החזרה הגנרלית אפשר לומר שהמופע ביום רביעי בקיסריה עומד להיות החגיגה הגדולה של הקיץ.

עומר אדם כפר מנחם (צילום: שרון רביבו)
נמס מכם. עומר אדם | צילום: שרון רביבו

רשימת השירים המלאה
מאושרת, לילה קר, ממעמקים, את בליבי, מיליון נשיקות, חוזה בנשמה, אבא (קאבר לשלומי שבת), קרוב אלייך (שיר חדש), להיאבד ברוח, הופה, (נאמבר ריקוד גרוזיני), נעתי בתוך מעגל, מתך לחבק אותך (קאבר לרובי לוי), נמס ממך, קסם, לא תדעי דמעה, אבא נשמה (קאבר לאיציק קלה), נצח לצידך, אל תבכי, מחרוזת עופר לוי, הדרנים: בניתי עלייך, נמס ממך.

עומר אדם כפר מנחם (צילום: שרון רביבו)
זה הקטן גדול יהיה. אדם ג'וניור | צילום: שרון רביבו

>> איתי הררי בלהיט קיצי חדש: "מה קורה פה"