רגב הוד מציע נישואין (צילום: שרון רביבו)
"ידעתי מהדייט הראשון שהיא תהיה אשתי". רגב הוד מציע נישואין לבת זוגו | צילום: שרון רביבו

הזמר רגב הוד מתחתן היום (ראשון, 14 באוקטובר), במזל טוב עם בת זוגו הלן, מעצבת אופנה. "שמרתי אותה תמיד בחדרי חדרים", הוא אמר לנו בראיון לפני כמה חודשים. "אנחנו יחד שלוש שנים ועכשיו מגיעים לקטע הרציני. היתה הצעת נישואים בכותל המערבי. אני בן 32 והיא בת 24. הסתכלתי על בשלות ולא על ממוצעים של מתי מציעים. אני הולך על אהבה. בוא נראה אם זה גיל טוב מבחינת מבחן התוצאה, הכל בזוגיות זה מבחן התוצאה".

אבל זמר בלי שירים הוא לא זמר. רגב הוד חתום על כמה משירי החופות והצעות הנישואין המוכרים והאהובים ביותר כגון "התינשאי לי", "נשבענו" ו"בתלם אוהבים". לכבוד החתונה הוא מוציא את השיר החדש "יום מיוחד", בלדת פופ בסגנון אמ.טי.וי, אותה יצר עבורו החבר הטוב דודו אהרון.

"אני מתחתן בגן אירועים במרכז הארץ", אומר הוד. "מוזמנים לחתונה 1100 איש. אני מרוצה מהמספר הזה, אם יגיעו יותר יהיה לחץ. בחרתי באולם שיכול להכיל את כל החברים, הקרובים, המשפחה, הקולגות.

-מי יכניס אותך לחופה?
"גד אלבז יכניס אותי לחופה עם כמה שירים מרגשים. קובי אפללו בא לחתן אותי. הוא זמר שמאוד אהוב עלי ועל הלן והוא ישיר לי את הסלואו, 'מה שהלב שלי בחר'. שאלו אותי עשר שנים מי ישיר לך והנה התשובות. את קובי בחרנו לפני חודש. הוא זמר מדהים בעיני, חבר טוב, אני שמח שהוא הסכים לשיר בערב המיוחד".

-מי צפוי להופיע על הבמה?
"דודו אהרון, חבר יקר, יופיע במהלך הערב. חברים שיבואו לכבד הם אייל גולן, משה פרץ, שמעון בוסקילה, ליאור נרקיס, קובי פרץ, מושיק עפיה, עידן יניב, זהבה בן, ג'ולייטה, עופר לוי, רון שובל, אלירז שדה, דנה רון, ירון ברלד, רשימה ארוכה. מאנשי התקשורת אני מזמין את אליקו, דידי הרי וירון אילן, אבל לא בשולחן אחד".

-אתה גם תשיר?
"אשיר את השיר החדש, 'יום מיוחד', שדודו אהרון כתב. ישבנו לפני שבועיים וחצי דודו ואני, נפגנשו באירוע, קשקשנו, והוא שאל אם יש לי שיר לחתונה. הוא הזמין אותי אליו לאולפן, ישבנו יחד וככה נולד השיר, ממש בשבועיים האחרונים. אנחנו חברים טובים ובנות הזוג שלנו חברות טובות".

רגב הוד מציע נישואין (צילום: שרון רביבו)
"זה כמו לוויין שאתה משגר לחלל ל-30-40 שנה". רגב הוד והלן | צילום: שרון רביבו

-ומה עם "היתנשאי לי"?
"לא. לא לא. גם אם תהיה הפסקת חשמל אני לא אשיר אותו. הוא אחלה שיר, אקורד הפתיחה שלי בקריירה. השיר החדש אני מאמין שיהיה גדול כמעט כמוהו, ומה שייצא לי מהשפתיים והגרון זה רק 'יום מיוחד'. זה שיר בסגנון פופ ישראלי שלא היה לי מעולם. אני מאמין שהרבה ישמעו אותו, נראה מה ירגישו כלפיו".

-בסוף החלטת שהתקשורת בתוך החתונה?
"תהיה מסיבת עיתונאים לפני או אחרי החופה. צוותי תקשורת יבואו, יסקרו מהמסיבה. קשה להפריד את חיי הפרטיים מהתקשורת. יש לי מלא חברים מתחנות איזוריות, מקול ישראל. אבל אני לא משתמש בחתונה כדי לקדם את עצמי. אני 12 שנה במוזיקה ויש לי הרבה חברים מהתעשייה. אני לא משתמש בחתונה כפלטפורמה לקריירה. אוהבי ומעריצי הרבים יקבלו טעימה ממה שהיה - וזה אפשר רק דרך התקשורת".

-התלבטת הרבה לפני שהצעת נישואים?
"התשובה שהלן תקרא דרכך כאן ב-mako היא שידעתי מהדייט הראשון שהיא תהיה אשתי. כשיעלה הראיון היא תדע את התשובה".

-בקליפ האחרון שלך "שתבואי" בילית עם בחורות בבקיני בבריכה.
"להלן לא היתה בעיה עם הקליפ הזה. אני מפריד בין הקריירה ומה שנכון לשיר לבין הזוגיות, שקיבלה את היציבות. הלן מבינה שמה שמצטלם לא קשור לחיי הפרטיים. היא יודעת שהיא לא צריכה לא לישון בלילה בגלל קליפ כזה או אחר. אני מאמין שהזוגיות יותר יציבה מכל קליפ גם של בחורות בבגדי ים. גם אם אצטרך לשחק בקליפ מסוים, לכשיהיה, במידה וכן, ותהיה שם דוגמנית שתהיה איתי בקליפ - אף קליפ לא יכול לערער את היציבות. ככה היא נותנת לי להבין כעת".

-קולגות שלך מהז'אנר התחתנו, הביאו את התקשורת ואחר כך עזבו את הבית.
"הקדוש ברוך הוא נתן לי דרך ארץ, להתנהג בכבוד. זה מזל בחיים. יש סיטואציות שאתה לא יודע להעריך אותן. אני מאמין שלהיות נשוי זה פעם אחת. אנחנו לא יודעים מה יקרה איתנו מחר, מי יחיה, מי ימות, מי בריא, מי לא. המטרה שלי היא להשקיע בזוגיות שלי כמו לווין לחלל שאתה שולח ל-30-40 שנה. זה משפט שאמרתי להלן בתחילת הזוגיות שלנו. אני משקיע בה ל-30-40 שנה קדימה, לפחות".