הזמרת נסרין קדרי מוציאה היום את אלבום הבכורה שלה, הקרוי על שמה, שנתיים וחצי אחרי זכייתה בעונה השנייה של התוכנית "אייל גולן קורא לך". האלבום משלב עברית וערבית, שתי השפות בהן שרה קדרי מתחילת הקריירה.

"אני נרגשת להשיק היום את אלבומי הראשון", אומרת נסרין. "בשנתיים וחצי האחרונות, יחד עם אייל גולן והמנהל שלי חגי אוזן, גיבשנו את הקו המוזיקלי לאלבום, ליקטנו שירים, טקסטים ולחנים והקלטנו שנים עשר השירים שמהווים את האמת הפנימית שלי במוזיקה. האלבום הינו אישי. כל אחד מהשירים מתייחס לפרק כזה או אחר בחיי. אני גאה בתוצאה המוגמרת".

אייל גולן: "זמרת מדהימה, מוכשרת, עם קול ענק ואמביציה"

אייל גולן מוסיף: "ניהנתי לעבוד עם זמרת מדהימה, מוכשרת, עם קול ענק ואמביציה. שירים מתאפיינים בצבע קולה המיוחד, ואני בטוח שכל אחד ואחת יתחברו לשיר אחד באלבום ולמצוא את עצמם בלחנים או בטקסטים האותנטיים".

לאלבום תרמו מכשרונם שורה של יוצרים, מוזיקאים ומפיקים: יעקב למאי, אלי קשת, תמיר צור, שי ראובני, רביב בן מנחם (הפרויקט של רביבו), פאר טסי, אופיר כהן, צ'ולי זכאי ועוד. המנהל האישי של נסרין, חגי אוזן, כתב והלחין את השירים "עפה עליו" ו"חייאתי", וכתב את "בחלום".

מהאלבום יצאו עד כה כמה וכמה סינגלים, ביניהם "אתה עושה לי טוב", "לאן המשכת", "אנא בחיבק", "אל תלך", "מה היא אהבה", והדואט "כמעט לאהוב" עם מאור אשואל. האזינו מתוכו לארבעה שירים נוספים: "עפה עליו", "בחלום", "חייאתי", "רציתי לדבר איתך".

"עפה עליו"


מילים ולחן: חגי אוזן, עיבוד והפקה מוסיקלית: אלי קשת
"חיה על הקצה, גם מזה וגם מזה, לא רואה כבר את הגבול, מנסה כל תעלול, מפזרת חיוכים, עולה להילוכים גבוהים, הטירוף כבר בורידים, מרגישה את החיים / כולם אומרים לך להזהר ממנו. לא מבינים איך את עפה עליו. זה בשבילך אהובה, לא בשבילנו. אם את אוהבת, אז איפה הוא עכשיו?...נושמת את הסכנה, המציאות בממתינה. לא מחכה בתחנה, לוותר לא מוכנה. לא יודעת מה אסור, אוהבת כשהלב שבור. לא פוזלת לצדדים, מסתירה הכל בפנים".

 

"בחלום"


מילים: חגי אוזן. לחן: לבון אברהמיהן, עיבוד והפקה מוזיקלית: תמיר צור
"גם בימים, גם בלילות, הייתי נסיכה ישר מתוך האגדות. כל העולם, רק מחכה. עכשיו בדיוק הזמן להגיד לך את זה.. א...א...א....בחלום, בחלום. אתה באת לי פתאום. התעוררתי וחייכת. איך הארת לי את היום / בין מציאות, לאשליה. מפליגה על הדמיון איתך לאיזו חוויה. גם אם זה סתם, לא אמיתי. שום דבר כבר לא ייקח החיוך שלי..א... א... א...בחלום, בחלום, אתה באת לי פתאום. התעוררתי וחייכת, איך הארת לי את היום".

 

"חייאתי"


מילים ולחן: חגי אוזן, עיבוד והפקה מוסיקלית: יעקב למאי
"אלף ימים יעברו, עד שהשקט אל חיי ישוב. ובינתיים בליבי תפילה לוחשת, גם אם הזמן לא ירפא. את מה שעברנו כלום לא ישנה, ובתוכי, עוד מתפללת, ואצלך, הנחמה / חייאתי, אינתה חייתי הו אמלי, חייאתי, כל יום הוא נצח בשבילי / שוב חוזרת מנגינה, שמזכירה את התמונה הישנה. תמיד איתי השארתי, לא מפחדת ליפול. בשביל להתקדם צריך גם רגל שמאל, זו הסיבה שתמיד הגעתי, ואיתך, עוד יש תקווה".

 

"רציתי לדבר איתך"


מילים: צ'ולי זכאי לחן: שי ראובני, עיבוד והפקה מוסיקלית: שי ראובני
"רציתי לדבר איתך על הכל, רציתי לאחוז בך, לא ליפול, הכל קרה מהר מדי, איך ויתרת כך עלי, ניפצת את חלום חיי / מי ישמור עלי ומי יאהב אותי, מי ישמע קולי, את הכאב שבי, אל תוותר עלי, אל תשכח אותי, לאן שלא תלך
אהוב שלי / עשיתי בשבילך כמעט הכל, עברתי איתך כל דבר, כל מכשול, יכולתי להיות שלך, ועל הכל למחול לך. להיות תמיד שם בשבילך".