שרית חדד זאפה 9
עוד סיבה לחייך. שרית חדד | צילום: ענבל מור

שרית חדד נמצאת כרגע במסע הופעות בארה"ב, מה שלא מפריע לה להוציא בארץ סינגל נוסף מתוך אלבומה המתקרב שייקרא כזכור "העשרים" וייצא ב-15 במרץ. השיר הוא "אור כוכב", שאת מילותיו חיבר יוסי בן דוד לפי לחן של Salim Salameh. לעיבוד ולהפקה המוזיקלית אחראי אבי גוטמן.

מהאלבום של חדד, שצפויים להיות בו 20 שירים, יצאו עד כה הסינגלים "אינטליגנציה" , "Do You Love Me" ו-"מאחלת לך", שזכה לקליפ מושקע.

מי שנחשפו ראשונים לשיר החדש "אור כוכב" היו מעריציה המושבעים של שרית חדד, שפגשו אותה במפגש מעריצים מרגש , אשר התקיים במועדון הזאפה בתל אביב ותועד על ידי mako בהגשת אוהד שרגאי. במקביל להכנות להוצאת האלבום ממשיכה חדד בסדרת המופעים המתמשכת שלה בזאפה.

אור כוכב

כשאותך פגשתי, כל כך התרגשתי, כמו מפל זורם בלב / כמו חלום מולך חוזר, אלוקים שלח אותך, שתהיה לי דרך /  אושר לחיי, מאיר לי את עיניי, מסוחררת לצידך / כמו תקווה כל רגע איתך, מעריצה אני שלך, ולא תהיה עוד אחרת, שתאהב אותך

פזמון: אדליק לך בלילה אור כוכב, וביום תזרח לה שמש בעולם, לך נשבעתי בך התאהבתי, אותך שביקשתי שתהיה שלי

ברגעים של נחת, לצידך פורחת, ואתה כל כך שליו / מבטך אלי הסב, שאני רואה אותך, איך אני נסחפת / עיניים מדברות, איתך רוצה לחיות, מתלהבת כמו ילדה / שרוקדת לכבודך, ותיתן את נשמתה, לאורך כל הדרך, תמיד אהיה שלך

פזמון: אדליק לך בלילה אור כוכב...

>> דודו אהרון כבש את ירושלים