דודו אהרון וג'ולייטה מוציאים את הדואט "לילה מסובך", שיר דאנס קיצי עם נגיעות יווניות וים תיכוניות, וסלסולים מזרחיים. את המילים, שמתארות הידלקות שלהם אחד על השנייה, חיבר דורון מדלי, לפי הלחן של היווני קונסטנטינוס פנטזיס. לעיבוד ולהפקה המוזיקלית אחראי יעקב למאי.

אהרון וג'ולייטה נפגשים בשיר במסיבה סוערת. היא לא באה לבד, הוא עם חברים, אבל הם נדלקים זה על זו וזו על זה, ודי ברור שעבור שניהם הלילה הזה עומד להיות "לילה מסובך". "היה כיף גדול להקליט את הדואט החדש יחד באולפן ההקלטות", אומרים דודו אהרון וג'ולייטה. "הכימיה בינינו מעולה, אנחנו מאוד אוהבים את התוצאה. בימים אלא אנחנו גם עובדים על צילומי קליפ לשיר החדש ונמצאים כל אחד בהקלטות אלבום חדש".

הדואט צפוי להופיע באלבומו הבא של אהרון, שכבר הוציא ממנו את הלהיט "האוטו שלי, היופי שלך". את השיר ייבצעו לראשונה דודו אהרון וג'ולייטה על במת אמפי קיסריה, בהופעתו של אהרון שתתקיים שם ב-24 ביולי. כזכור, לפני שנה בדיוק החתימו דודו אהרון ומנהלו אייל מלכה את ג'ולייטה על חוזה ניהול, אחרי שעזבה את מנהלה הקודם גלעד מסאמי.

"לילה מסובך"

"(דודו):יוצא עם חברים לקרוע ת'לילה, במסיבה שכל העיר מחכה לה, החום עולה, איך אני מבלה

(ג'וליטה):אני רואה אותו עושה לי עיניים, הראש אומר לי שאסור לי בינתיים, זה מסוכן, לא באתי לבד לכאן

(דודו):ראיתי בעיניים רק אותך, (ג'וליטה): מיד הבנתי, (דודו): הולך להיות פה לילה מסובך, (ביחד): תגיד לי למה/ תגידי למה

פזמון: אין, אין סוף לאהבה, ולא צריך סיבה, ללכת עם הלב שלך / אין, אין סוף לחלומות, הכול יכול לקרות, הלילה בא לי לנסות / לעוף איתך הלילה, זה מה שבא לי, עזבי הכול הלילה, זה לא נורמאלי, הולך להיות פה לילה מסובך

(דודו):החברים כבר שואלים מה קרה לי, מרגיש ת'דופק של הלב ששברת לי, זה לא עובר, לא אני לא מוותר

(ג'וליטה):המחשבות שלי רצות כמו רכבת, רוצה אותו אבל בך מאוהבת, מה יהיה עם כל הסיפור הזה?

פזמון: אין, אין סוף לאהבה, ולא צריך סיבה, ללכת עם הלב שלך / אין, אין סוף לחלומות, הכול יכול לקרות, הלילה בא לי לנסות / לעוף איתך הלילה, זה מה שבא לי, עזבי הכול הלילה, זה לא נורמאלי, הולך להיות פה לילה מסובך".

>> דודו אהרון בתיקו מול משה פרץ וליאור נרקיס - מצעד ההשמעות