אלי זולטא, סולן להקת הרוק הכבד "אלמנה שחורה", צפוי לככב בעונה הקרובה של תוכנית הריאליטי המוזיקלית "חי בלה לה לנד", לצד אמנים כמו שרית אביטן, סאז, מאיה בוסקילה ושיר לוי. זולטא גם עומד מאחורי הלהיט הגדול "לכי תספרי לכולם" של הזמר מאור דניאל

זולטא הגיע להתארח בתוכנית "חדר האחות" בהנחיית קותי סבג, ושם התברר שיש לו דעות מוצקות מאוד על המוזיקה המזרחית. "אני גדלתי בשכונת התקווה ובכפר שלם ואני מכיר את שלומי סרנגה וקובי פרץ ואני מכיר את כולם. לא פלא שאני נפגש איתם ועושה דברים, ואני חושב שאפשר לקחת המוזיקה המזרחית למשהו הרבה יותר גדול, יותר קונצנזוס, יותר פורה, יותר מעניין, ולהכניס אותה למקומות אחרים.

"למשל, דוגמה, לקחתי את מאור דניאל, שהוא בחור מקסים, אני חושב אחד המוזיקאים הכי גדולים שפגשתי לאחרונה מהחבר'ה הצעירים, ותוך שניה הבאנו את זה ממקום 'איקס' למקום 'וויי', בגלל שהוא כשרוני, בגלל שהוא מנומס, בגלל שהוא איש עבודה ובגלל שהוא נותן. כאילו, יש לו דיאלוג עם החברה. הוא מכיר, הוא עוזר, הוא בא, הוא עושה. קחו למשל את שרית אביטן, היא מדברת עם הקהל שלה, היא עוזרת להם, יש לה דיאלודג איתם. זה לא קטע של אוריי, אני זמר, אני באתי לעשות פה כסף, עכשיו תקשיבו לי כולכם ובאמת אין לי מה להגיד ובוא נגמור את זה באיזשהו מקום גדול".

"מה לאחרונה עשה מישהו מהאמנים האלה למען הקהילה ולמען התרבות הזאת שנקראת מוזיקה מזרחית? הרימו אולפן הקלטות בשדרות בשביל למצוא אמנים צעירים? עשו משהו למען החברה הישראלי? אני עשיתי את 'הנוער ינהג אחרת' עם הסברות נגד אלכוהול וסמים. אם היה לי כסף הייתי פותח בית ספר לנערים שנזרקו לרחוב כי רובם, אלה שנזרקו לרחוב, הם גאונים. אני הייתי כזה ואף אחד לא קלט אותי".